COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Langkawi Ferry Services

Langkawi Ferry Services jest operatorem promowym w Malezji, oferującym przeprawy między dwiema najbardziej znanymi wyspami tego kraju, Penang i archipelagiem Langkawi, znajdującymi się tuż przy zachodnim wybrzeżu, u ujścia cieśniny Malakka.

Firma ta jest wiodącym operatorem w Malezji: w 2015 wygrała w kateogrii "najlepszy operator promowy" nagrodę Langkawi Tourism Awards. W 1997 roku firma zakupiła sześć nowych, szybkich promów i na przestrzeni lat rozszerzyła swoją flotę do dwunastu statków, przy czym niektóre z nich są najszybszymi promami pasażerskimi w regionie. Statki mogą przewieźć do 200 pasażerów i poruszają się z prędkością od trzydziestu dwóch do czterdziestu węzłów na godzinę. Zespół Langkawi Ferry Services to ponad 20 lat doświadczenia oraz nieskazitelna reputacja związana z usługami na najwyższym poziomie i dbaniem o bezpieczeństwo klienta.

Statki Langkawi Ferry Services mogą pochwalić się rozkładanymi fotelami, klimatyzacją i systemem kinowym na pokładzie, zapewniając rozrywkę dla wszystkich pasażerów bez względu na wiek.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Langkawi Ferry Services i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Langkawi Ferry Services. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Langkawi Ferry Services - trasy i porty

Wszystkie trasy Langkawi Ferry Services

Langkawi Ferry Services opinie klientów

  • "Opinia"

    Ok! Polecam!

    Przeczytaj Więcej Zwiń