Langkawi Ferry Services

Langkawi Ferry Services jest operatorem promowym w Malezji, oferującym przeprawy między dwiema najbardziej znanymi wyspami tego kraju, Penang i archipelagiem Langkawi, znajdującymi się tuż przy zachodnim wybrzeżu, u ujścia cieśniny Malakka.

Firma ta jest wiodącym operatorem w Malezji: w 2015 wygrała w kateogrii "najlepszy operator promowy" nagrodę Langkawi Tourism Awards. W 1997 roku firma zakupiła sześć nowych, szybkich promów i na przestrzeni lat rozszerzyła swoją flotę do dwunastu statków, przy czym niektóre z nich są najszybszymi promami pasażerskimi w regionie. Statki mogą przewieźć do 200 pasażerów i poruszają się z prędkością od trzydziestu dwóch do czterdziestu węzłów na godzinę. Zespół Langkawi Ferry Services to ponad 20 lat doświadczenia oraz nieskazitelna reputacja związana z usługami na najwyższym poziomie i dbaniem o bezpieczeństwo klienta.

Statki Langkawi Ferry Services mogą pochwalić się rozkładanymi fotelami, klimatyzacją i systemem kinowym na pokładzie, zapewniając rozrywkę dla wszystkich pasażerów bez względu na wiek.

Direct Ferries zapewnia harmonogram promow i porównanie cen, w oparciu o kryteria wyszukiwania, co pozwala na porównanie Langkawi Ferry Services operatorow i taryf firm promowych w jednej kategorii. Porównaj Langkawi Ferry Services harmonogramy i ceny wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu,aby uzyskać najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Langkawi Ferry Services trasy i porty

Wszystkie Langkawi Ferry Services trasy