Langkawi Ferry Services
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Langkawi Ferry Services

Langkawi Ferry Services jest operatorem promowym w Malezji, oferującym przeprawy między dwiema najbardziej znanymi wyspami tego kraju, Penang i archipelagiem Langkawi, znajdującymi się tuż przy zachodnim wybrzeżu, u ujścia cieśniny Malakka.

Firma ta jest wiodącym operatorem w Malezji: w 2015 wygrała w kateogrii "najlepszy operator promowy" nagrodę Langkawi Tourism Awards. W 1997 roku firma zakupiła sześć nowych, szybkich promów i na przestrzeni lat rozszerzyła swoją flotę do dwunastu statków, przy czym niektóre z nich są najszybszymi promami pasażerskimi w regionie. Statki mogą przewieźć do 200 pasażerów i poruszają się z prędkością od trzydziestu dwóch do czterdziestu węzłów na godzinę. Zespół Langkawi Ferry Services to ponad 20 lat doświadczenia oraz nieskazitelna reputacja związana z usługami na najwyższym poziomie i dbaniem o bezpieczeństwo klienta.

Statki Langkawi Ferry Services mogą pochwalić się rozkładanymi fotelami, klimatyzacją i systemem kinowym na pokładzie, zapewniając rozrywkę dla wszystkich pasażerów bez względu na wiek.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Langkawi Ferry Services i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Langkawi Ferry Services. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Langkawi Ferry Services opinie klientów

  • "Opinia"

    Ok! Polecam!

    Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.