Kume Line
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Kume Line

Kume Line jest japońskim operatorem promowym z siedzibą w mieście Naha, w południowym krańcu Prefektury Okinawa, oferując przeprawy na wyspy Kumejima i Tonaki, na zachodnim wybrzeżu.

Założona przez Seiji Toubaru w 1950 Kume Linia ma prawie siedemdziesiąt lat doświadczenia w branży stoczniowej, przenosząc tę ​​wiedzę i doświadczenie na pole przewozów pasażerskich siedem lat później, stała się jednym z najbardziej prestiżowych operatorów promowych w Okinawa.

Mimo że ich flota składa się tylko z dwóch statków, firma oferuje wygodny rozkład połączeń, oferując przeprawy z kontynentu na dwie najbardziej popularne i najpiękniejsze wysp. Największy i najszybszy statek o nazwie "Ryukyu", może przewieźć trzystu pięćdziesięciu pasażerów i porusza się z prędkością dziewiętnastu węzłów, podczas gdy "New Kume Shima" może pomieścić trzysta trzydzieści siedem osób i podróżuje z prędkością szesnastu węzłów. Oba statki są o wiele lepiej wyposażone niż większość statków w regionie, posiadając szeroki wybór udogodnień, luksusowe siedzenia oraz przestrzenne strefy wypoczynkowe.

Z directferries.pl można znaleźć Kume Line rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Kume Line bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Kume Line z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.