COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Kume Line

Kume Line jest japońskim operatorem promowym z siedzibą w mieście Naha, w południowym krańcu Prefektury Okinawa, oferując przeprawy na wyspy Kumejima i Tonaki, na zachodnim wybrzeżu.

Założona przez Seiji Toubaru w 1950 Kume Linia ma prawie siedemdziesiąt lat doświadczenia w branży stoczniowej, przenosząc tę ​​wiedzę i doświadczenie na pole przewozów pasażerskich siedem lat później, stała się jednym z najbardziej prestiżowych operatorów promowych w Okinawa.

Mimo że ich flota składa się tylko z dwóch statków, firma oferuje wygodny rozkład połączeń, oferując przeprawy z kontynentu na dwie najbardziej popularne i najpiękniejsze wysp. Największy i najszybszy statek o nazwie "Ryukyu", może przewieźć trzystu pięćdziesięciu pasażerów i porusza się z prędkością dziewiętnastu węzłów, podczas gdy "New Kume Shima" może pomieścić trzysta trzydzieści siedem osób i podróżuje z prędkością szesnastu węzłów. Oba statki są o wiele lepiej wyposażone niż większość statków w regionie, posiadając szeroki wybór udogodnień, luksusowe siedzenia oraz przestrzenne strefy wypoczynkowe.

Z directferries.pl można znaleźć Kume Line rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Kume Line bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Kume Line z innymi firmami promowymi.

Kume Line - trasy i porty

Kliknij aby zobaczyć mapę

Wszystkie trasy Kume Line