Koufonissi
Ateny (Rafina)
Promy do Ateny
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Koufonissi - Ateny (Rafina) jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Prom z Koufonissi do Rafina

Koufonissi Rafina polaczenie laczy Cyklady z Ateny. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Cyclades Fast Ferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 7 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Koufonissi Rafina zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Cyklady do Ateny.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Koufonissi do Ateny (Rafina)?

  Czas przeprawy promowej z Koufonissi do Ateny (Rafina) wynosi około 7h 15m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Koufonissi do Ateny (Rafina) i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Koufonissi do Ateny (Rafina)?

  Cena promu z Koufonissi do Ateny (Rafina) może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Koufonissi do Ateny (Rafina) wynosi 0 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Koufonissi a Ateny (Rafina)?

  Jest 1 operator promowy dla Koufonissi do Ateny (Rafina) i jest to
  • Cyclades Fast Ferries
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Koufonissi do Ateny (Rafina)?

  Zarezerwuj promy z Koufonissi do Ateny (Rafina) poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Koufonissi do Ateny (Rafina)?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Koufonissi do Ateny (Rafina) z
  • Cyclades Fast Ferries
 • Czy można zabrać samochód na prom z Koufonissi do Ateny (Rafina)?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Koufonissi do Ateny (Rafina) z
  • Cyclades Fast Ferries
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Koufonissi do Ateny (Rafina)?

  Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.
 • Jak daleko jest Ateny (Rafina) od Koufonissi?

  Odległość pomiędzy Koufonissi a Ateny (Rafina) wynosi około 0 mil morskich.

Koufonissi - Przewodnik

Koufonisia to grecka wyspa położona w archipelagu Cyklady i stanowi część gminy Naxos i Małych Cyklad. Koufonisia składa się z trzech głównych wysp, Kato (Dolnym) i Pano (Górnym) Koufonisi i Kierosa. Geograficznie znajduje się na południowo-wschodniej stronie Naxos i na zachodniej stronie Amorgos. Niezamieszkana Keros to chroniony obszar archeologiczny, z których wiele starożytnych dzieł sztuki Cyklad zostały wykopane w 20 wieku. Kato Koufonisi znajduje się obok Pano Koufonisi, Shoinousa i Kierosa i jest prawie bezludna. Najbardziej charakterystycznym zabytkiem wyspy jest mały kościół Panagiaktóry jest zbudowany na molo, na szczycie ruin. Tylko rybackie I turystyczne łodzie zakotwiczaja w małym, malowniczym porcie. Pano Koufonisi jest najmniejszą i najbardziej zaludniona wyspa archipelagu Cyklad. Biały wiatrak na wschodniej stronie portu wita po przybyciu na wyspie. Siedlisko Chora na południowo-zachodnim wybrzeżu Koufonisi jest charakterystycznym przykładem architektury Cyklad.


Rafina - Przewodnik

Greckie miasto Rafina znajduje się na wschodnim wybrzeżu regionu Attyka, na wybrzeżu Morza Egejskiego. Rafina jest blisko do miasta od Artemida i Nea Makri i Atenach, stolicy Grecji, jest około 25 km na zachód.Miasto jest popularnym miejscem dla wielu Ateńczyków, którzy często jeżdżą do Rafina na posiłek w restauracji rybnych wyściełających port miasta. Dzienna catch może zobaczyć na łóżkach lodu na zewnątrz każdej restauracji.Bogata historia Rafina lub Arafinidon Alon jak to było znane w starożytności, ma swoje korzenie w czasach prehistorycznych, a dokładniej w czasach helleńskich wcześniej. Na południe od Rafina, na Askitario archeolodzy odkryli unikalny wazon z psem malowane na nim, która została datuje się na 2800 rpne W pobliżu portu odlewnia brązu odkryto i jest jednym z najstarszych w Europie sięga 1800 rpne

Po portu w Pireusie, port Rafina jest drugim co do wielkości w Attyce. Usługi promowe działające od portu wyruszają do południowej części Eubei i Cykladach.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.