Niestety, Kalundborg - Ballen usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Kalundborg - Ballen

Serwis Kalundborg - Ballen byl operowany przez SamsøFærgen.

Kalundborg - Ballen trasa nie jest juz aktywna i obecnie nie ma alternatywnych, bezposrednich polaczen promowych pomiedzy Dania i Samso, Denmark. Prosze przejrzec nasze trasy, porty, destynacje lub operatorow promowych, aby zobaczyc czy jest alternatywna opcja lub skorzystaj z linkow na tej stronie, aby uzyskac dodatkowe informacje.

Mozesz takze zarezerwowac bilety na 1000 innych trasach z naszego pola wyszukiwania.

Średnia cena promu Kalundborg Ballen

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Kalundborg Ballen to samochod + 2 pasazerów.

Kalundborg Przewodnik

Kalundborg to miasto położone na północno zachodnim wybrzeżu duńskiej wyspy Zelandia. Miasto jest około 110 km od Kopenhagi i słynie z dużego przetwornika nadawczego i jest domem dla największej duńskiej opalanych węglem elektrowni. Wyskie Miasto było ufortyfikowanym średniowiecznym miastem, którego granice można nadal rozpoznac, chociaż nie ma tam ściany. Niektóre budynki pochodzące z 16 wieku nadal można znaleźć. Miasto słynie z pięknego Kościóła Matki Bożej. Poniżej kościoła, leży zamek i mury miasta. Zamek Kalundborg który został prawdopodobnie zbudowany przez króla Waldemara Atterdaga gdzie królowie i szlachta zbierali sie do prowadzenia negocjacji politycznych w 14 i 15 wieku. W czasie wojny, Kalundborg mial kluczowe znaczenie.

Kalundborg posiada największy port pod zgledem glebokosci w Danii, a promy odplywaja do miasta Århus i wyspy Samso.