Kalundborg do Ballen Prom

Kalundborg Ballen polaczenie laczy Dania z Samso. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, SamsøFærgen. Polaczenie odbywa sie do 21 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Kalundborg Ballen zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Kalundborg - Ballen Armatorzy Promowi

  • SamsøFærgen
    • 3 Przeprawy Dziennie 1 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Kalundborg Ballen

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Kalundborg Ballen to samochod i 2 pasazerów.

Kalundborg Przewodnik

Kalundborg to miasto położone na północno zachodnim wybrzeżu duńskiej wyspy Zelandia. Miasto jest około 110 km od Kopenhagi i słynie z dużego przetwornika nadawczego i jest domem dla największej duńskiej opalanych węglem elektrowni. Wyskie Miasto było ufortyfikowanym średniowiecznym miastem, którego granice można nadal rozpoznac, chociaż nie ma tam ściany. Niektóre budynki pochodzące z 16 wieku nadal można znaleźć. Miasto słynie z pięknego Kościóła Matki Bożej. Poniżej kościoła, leży zamek i mury miasta. Zamek Kalundborg który został prawdopodobnie zbudowany przez króla Waldemara Atterdaga gdzie królowie i szlachta zbierali sie do prowadzenia negocjacji politycznych w 14 i 15 wieku. W czasie wojny, Kalundborg mial kluczowe znaczenie.

Kalundborg posiada największy port pod zgledem glebokosci w Danii, a promy odplywaja do miasta Århus i wyspy Samso.