Joy Lines
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Joy Lines

Działający od wielu lat przewoźnik promowy Joy Lines Fast Ferry, dawniej zwany Sarris Cruises and Lines Fast Ferry jest jednym z głównych operatorów promowych w całej Albanii i był pierwszym przewoźnikiem promowym, który zapewnił niezbędne połączenia promowe pomiędzy Grecją i Albanią.

Dzięki wieloletniej, rzetelnej obsłudze klienta oraz silnej determinacji, aby każda podróż zapewniała najwyższy poziom obsługi klienta, Joy Lines zaprasza na pokład nie tylko każdą osobę, ale również Twoje zwierzęta domowe. Dzięki serdecznej atmosferze i wsparciu ze strony każdego członka personelu możesz zrelaksować się i delektować się rejsem promem, mając pewność, że wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki.

Oba statki Joy Lines to najnowsze modele promów, które mogą pomieścić zarówno pasażerów, jak i samochody, zapewniając komfortowe warunki żeglowania. Saranda Express jest w stanie pomieścić do 250 osób i 10 samochodów, posiada zarówno miejsca siedzące wewnątrz, jak i na zewnątrz, dysponuje również w pełni zaopatrzoną kawiarnią, natomiast mniejsza jednostka, Ilida, może pomieścić do 120 pasażerów i jest wyposażona w wewnętrzne miejsce siedzące, aby w pełni cieszyć się przeprawą promem.

Na directferries.pl możesz znaleźć rozkłady rejsów Sarris Cruises, taryfy i masz możliwość rezerwacji biletów na przeprawy promowe Sarris Cruises. Tam, gdzie jest to możliwe, proponujemy możliwość porównania rejsów Sarris Cruises z innymi przewoźnikami promowymi.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Joy Lines i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Joy Lines. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.