Jersey do Granville Prom

Jersey Granville polaczenie laczy Jersey z Francja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Manche Iles Express. Polaczenie odbywa sie do 6 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 25 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Jersey Granville zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Jersey - Granville Armatorzy Promowi

  • Manche Iles Express
    • 6 Cotygodniowe Przeprawy 1 godz 25 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Jersey Granville

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Granville Przewodnik

Nadmorskiej miejscowości Granville jest zbudowana na skalistym cyplu na dalekowschodniej punktu Mont-Saint-Michel Bay w północno-zachodniej Francji. Wzdłuż wybrzeża w centrum odwiedzających miasta znajdą piękny Long Beach, Plage du Plat Gousset, port przyjemność i port wyłożona do 19 domów wieku i niezwykłe w stylu art-deco kasyna zbudowany na początku 20 wieku. Na końcu plaży znajduje się klatka schodowa prowadząca do ogrodów i 19 wieku 'Villa les Rhumbs ", gdzie Christian Dior i rodzina spędzonych każdego lata. Christian Dior urodził się w Granville w 1905 roku i został ochrzczony w kościele miasta.Dom jest obecnie muzeum poświęcone jego twórczości mody. Za morzem odwiedzających przednie mogą zwiedzić wąskie uliczki historycznego centrum i murów obronnych otaczających miasto, łącznie z bramą i mostem zwodzonym, który historycznie udzielonego dojazd do centrum.Najważniejszym zabytkiem sakralnym w Granville jest 17 wieku kościół Notre-Dame, w zabytkowym centrum miasta i widokiem na morze, z wieży kościoła powinna tu służyć do przybywających łodzi.Kościół jest najlepiej znany z współczesnymi witrażami. Możesz również zobaczyć kościół Saint-Paul i małą świątynię protestancką i niezwykłe w mieście.

Prom można wziąć z Granville do Jersey na Wyspach Normandzkich Podróż trwa około 1 godziny i 20 minut.