COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Jersey - Granville jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Jersey do Francji.

Przewoźnicy Promowi - Jersey - Granville

    • 1 Sailing Weekly 1 hour 15 min
    • Get price

Prom Jersey do Granville

Jersey Granville polaczenie laczy Jersey z Francja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Manche Iles Express. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Jersey Granville zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Jersey - Przewodnik

Jersey to dependencja Korony brytyjskiej obejmująca administracyjnie wyspę Jersey, jedną z Wysp Normandzkich oraz kilkadziesiąt sąsiednich, niezamieszkałych wysepek.

Różnorodne pejzaże, bogactwo historyczne i naturalne piękno wyspy stanowią niemałą konkurencję dla innych, często bardziej znanych, wakacyjnych destynacji.


Granville - Przewodnik

Nadmorskiej miejscowości Granville jest zbudowana na skalistym cyplu na dalekowschodniej punktu Mont-Saint-Michel Bay w północno-zachodniej Francji. Wzdłuż wybrzeża w centrum odwiedzających miasta znajdą piękny Long Beach, Plage du Plat Gousset, port przyjemność i port wyłożona do 19 domów wieku i niezwykłe w stylu art-deco kasyna zbudowany na początku 20 wieku. Na końcu plaży znajduje się klatka schodowa prowadząca do ogrodów i 19 wieku 'Villa les Rhumbs ", gdzie Christian Dior i rodzina spędzonych każdego lata. Christian Dior urodził się w Granville w 1905 roku i został ochrzczony w kościele miasta.Dom jest obecnie muzeum poświęcone jego twórczości mody. Za morzem odwiedzających przednie mogą zwiedzić wąskie uliczki historycznego centrum i murów obronnych otaczających miasto, łącznie z bramą i mostem zwodzonym, który historycznie udzielonego dojazd do centrum.Najważniejszym zabytkiem sakralnym w Granville jest 17 wieku kościół Notre-Dame, w zabytkowym centrum miasta i widokiem na morze, z wieży kościoła powinna tu służyć do przybywających łodzi.Kościół jest najlepiej znany z współczesnymi witrażami. Możesz również zobaczyć kościół Saint-Paul i małą świątynię protestancką i niezwykłe w mieście.

Prom można wziąć z Granville do Jersey na Wyspach Normandzkich Podróż trwa około 1 godziny i 20 minut.