Jersey
Granville
Promy do Francja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Jersey Granville

Jersey Granville polaczenie laczy Jersey z Francja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Manche Iles Express. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Jersey Granville zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Jersey do Francji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Jersey do Granville?

  Czas przeprawy promowej z Jersey do Granville wynosi około 1h 15m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Jersey do Granville i sprawdzić dostępność.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Jersey a Granville?

  Jest 1 operator promowy dla Jersey do Granville i jest to
  • Manche Iles Express
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Jersey do Granville?

  Zarezerwuj promy z Jersey do Granville poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Jersey do Granville?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Jersey do Granville z
  • Manche Iles Express
 • Czy można zabrać samochód na prom z Jersey do Granville?

  Nie, tylko pasażerowie piesi mogą podróżować na promie.
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Jersey do Granville?

  Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jersey - Przewodnik

Helier jest stolicą wyspy Jersey, która jest największa z Wysp Normandzkich, które znajdują się w kanale La Manche. Jersey ma osobny stosunek do Korony Brytyjskiej, z zależności Korony Guernsey i na wyspie Man. Nie jest częścią Zjednoczonego Królestwa, i ma międzynarodową tożsamość odrębną od Wielkiej Brytanii, ale Wielka Brytania jest konstytucyjnie odpowiedzialna za obronę Jersey. Jersey Muzeum i Galeria Sztuki jest popularnym miejscem dla turystów St Helier. Muzeum opowiada historię Jersey od czasów neolitu do współczesności. Zwiedzający mogą zobaczyć najwspanialsze skarby wyspy na wyświetlaczu w tym bezcenny moment epoki brązu złota i słynny portret Millais z Lillie Langtry. Jeśli chcesz coś bardziej relaksujacego, to warto spędzić dzień na jednej z pięknych plaż Jersey lub w jednej z wielu kawiarni, barów i restauracji w St Helier.

Port Jersey leży na południowym krańcu wyspy w stolicy St Helier na zatoce St Aubin. Udogodnienia w porcie obejmują kilka restauracji i sklepów, w tym placówek wolnocłowych. Promy z Jersey są operowane przez Condor Ferries i Emeraude Jersey Ferries, z regularnymi rejsami do Francji i Anglii, a także na wyspe Guernsey. Trzy kursują do Wielkiej Brytanii, w tym do Portsmouth, Poole i Weymouth; jedna usługa do St Malo we Francji i inne usługi na Guernsey.


Granville - Przewodnik

Nadmorskiej miejscowości Granville jest zbudowana na skalistym cyplu na dalekowschodniej punktu Mont-Saint-Michel Bay w północno-zachodniej Francji. Wzdłuż wybrzeża w centrum odwiedzających miasta znajdą piękny Long Beach, Plage du Plat Gousset, port przyjemność i port wyłożona do 19 domów wieku i niezwykłe w stylu art-deco kasyna zbudowany na początku 20 wieku. Na końcu plaży znajduje się klatka schodowa prowadząca do ogrodów i 19 wieku 'Villa les Rhumbs ", gdzie Christian Dior i rodzina spędzonych każdego lata. Christian Dior urodził się w Granville w 1905 roku i został ochrzczony w kościele miasta.Dom jest obecnie muzeum poświęcone jego twórczości mody. Za morzem odwiedzających przednie mogą zwiedzić wąskie uliczki historycznego centrum i murów obronnych otaczających miasto, łącznie z bramą i mostem zwodzonym, który historycznie udzielonego dojazd do centrum.Najważniejszym zabytkiem sakralnym w Granville jest 17 wieku kościół Notre-Dame, w zabytkowym centrum miasta i widokiem na morze, z wieży kościoła powinna tu służyć do przybywających łodzi.Kościół jest najlepiej znany z współczesnymi witrażami. Możesz również zobaczyć kościół Saint-Paul i małą świątynię protestancką i niezwykłe w mieście.

Prom można wziąć z Granville do Jersey na Wyspach Normandzkich Podróż trwa około 1 godziny i 20 minut.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.