Izmir
Saloniki
Promy do Grecja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Izmir Saloniki

Izmir Saloniki polaczenie laczy Turcja z Grecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Levante Ferries. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 15 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Izmir Saloniki zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Izmir do Saloniki?

  Czas przeprawy promowej z Izmir do Saloniki wynosi około 15h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Izmir do Saloniki i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Izmir do Saloniki?

  Cena promu z Izmir do Saloniki może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Izmir do Saloniki wynosi 256 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Izmir a Saloniki?

  Jest 1 operator promowy dla Izmir do Saloniki i jest to
  • Levante Ferries
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Izmir do Saloniki?

  Zarezerwuj promy z Izmir do Saloniki poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Jak daleko jest Saloniki od Izmir?

  Odległość pomiędzy Izmir a Saloniki wynosi około 279 mil morskich.

Saloniki - Przewodnik

Greckie miasto w Salonikach znajduje się w północnej Grecji (Central Macedonia) i jest drugim co do wielkości miasto greckie, po Atenach. Saloniki jest często określane jako kulturalnej stolicy kraju. Znany także jako "Salonik", Saloniki jest idealnym miejscem, aby poddać się we wszelkiego rodzaju luksusy i smakołyki, z super sklepów, dobrych restauracji, klubów nocnych, w porywający niektórych muzeach jakości, i mnóstwo koncertów i imprez, szczególnie w sezonie letnim ,Szereg zabytków w Salonikach warto odwiedzić, a mianowicie jego historycznego Białej Wieży, murów bizantyjskich, tradycyjnej architektury greckiej i jej pięknym nabrzeżu, które jest pokryte kawiarnie i sklepy.

Chociaż może być Saloniki archeologiczne miasta z licznymi starożytnych zabytków, jest dogodnie blisko wyjątkowych plaż, które często wyposażony jest w duży wybór sportów wodnych. Większość plaże są zaledwie kilka minut jazdy od hotelu, są skupione wokół Zatokę Termajską, z najbardziej popularnych plaż w tym Angelochori, Aretsou, Galaxias, Nea Michaniona, Perea Beach i Platania, między innymi.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.