Ithaka
Kyllini
Promy do Grecja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Ithaka Kyllini

Ithaka Kyllini polaczenie laczy Wyspy Jońskie z Grecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Kefalonian Lines. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 25 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ithaka Kyllini zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Jońskie do Grecji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Ithaka do Kyllini?

Czas przeprawy promowej z Ithaka do Kyllini wynosi około 2h 25m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Ithaka do Kyllini i sprawdzić dostępność.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Ithaka a Kyllini?

Jest 1 operator promowy dla Ithaka do Kyllini i jest to
  • Kefalonian Lines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Ithaka do Kyllini?

Zarezerwuj promy z Ithaka do Kyllini poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Ithaka do Kyllini?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Ithaka do Kyllini z
  • Kefalonian Lines

Czy można zabrać samochód na prom z Ithaka do Kyllini?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Ithaka do Kyllini z
  • Kefalonian Lines

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Ithaka do Kyllini?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Kefalonian Lines

Ithaka - Przewodnik

Itaka to grecka wyspa położona na Morzu Jońskim i jest częścią grupy Wyspy Jońskich. Itaka znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu Kefalonii i jest w zasięgu wzroku z Grecji kontynentalnej. Wyspa składa się z dwóch części, które są połączone przez wąski pas ziemi, który ma około 600 metrów szerokości. Obie części otaczają dużą zatokę Molos. Stolica wyspy, Itaka, ma jeden z największych naturalnych portów, który jest strzeżony przez Wysepke Lazaretto. Wysepka jest domem dla Kościola Zbawiciela i ma resztki starego więzienia. Itaka jest pięknym osiedlem, któremu udało się utrzymać swoją tradycyjną architekturę Jońska i znajduje się w południowej części wyspy. Miasto posiada pokoje do wynajęcia, restauracje i tawerny, sklepy, bay i kluby. Jaskinia Nimfy jest popularną atrakcją na wyspie i znajduje się na południu Ithaki. Nazywa się ja rowniez marmurowa jaskinia, ktora ma dwa wejścia; jedno dla bogów i jedno dla śmiertelników. Jest ozdobiona pięknymi stalaktytami i, według Homera, Odyseusz ukrył dary, ktore Alkinoos, Król Feakes, dał mu w jaskini.

Port w Itace jest połączony promem do Kefalonia, Lefkada, Patra i Astakos a także do Patry poprzez Kefalonie.


Kyllini - Przewodnik

Greckie miasteczko Kyllini leży na Półwyspie Peloponeskim. Jest prawdopodobnie najbardziej znane z portu, który ma napięty harmonogram przyjazdów i wyjazdów promowych. Miasto ma średniowieczny zamek stojący strażą nad gęstym lasem sosnowym z widokiem na miasto. Po drugie, to wyznacza początek 11-kilometrowego wybrzeża z białym piaskiem. Z zamku, który stoi w najwyższym punkcie, wszystkie drogi prowadzą do położonego niżej centrum miasta Kyllini, gdzie znajduje się plac z tawernami i sklepami. Następnie zobaczymy terakotowe dachy domów i mieszkań, które rozpraszają się w malowniczym nieładzie w dół do plaży, która jest ostoją ciszy i spokoju.

W mieście znajduje się wiele ruin rzymskich i greckich, jednak twierdza krzyżowców z Chlemoutsi jest najbardziej ważnym zabytkiem.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.