Prom Ithaka do Kyllini

Ithaka Kyllini polaczenie laczy Wyspy Jońskie z Grecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Kefalonian Lines. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 25 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ithaka Kyllini zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Ithaka - Kyllini

  • Kefalonian Lines
    • 7 przeprawy w tygodniu 2 godz 25 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Ithaka Kyllini

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ithaka Kyllini to samochod + 2 pasażerów.

Kyllini - Przewodnik

Greckie miasteczko Kyllini leży na Półwyspie Peloponeskim. Jest prawdopodobnie najbardziej znane z portu, który ma napięty harmonogram przyjazdów i wyjazdów promowych. Miasto ma średniowieczny zamek stojący strażą nad gęstym lasem sosnowym z widokiem na miasto. Po drugie, to wyznacza początek 11-kilometrowego wybrzeża z białym piaskiem. Z zamku, który stoi w najwyższym punkcie, wszystkie drogi prowadzą do położonego niżej centrum miasta Kyllini, gdzie znajduje się plac z tawernami i sklepami. Następnie zobaczymy terakotowe dachy domów i mieszkań, które rozpraszają się w malowniczym nieładzie w dół do plaży, która jest ostoją ciszy i spokoju.

W mieście znajduje się wiele ruin rzymskich i greckich, jednak twierdza krzyżowców z Chlemoutsi jest najbardziej ważnym zabytkiem.