Isles Of Scilly Travel
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Isles Of Scilly Travel

Wyspy Scilly obsługują pasażerskie usługi promowe z portu Penzance w Kornwalii na południowym zachodzie Anglii do portu St Mary’s na zachodniej części wyspy St Mary na Wyspach Scilly.

Wyspy Scilly z usługami promowymi zostały założone w 1920 roku wyłącznie w celu zabezpieczenia regularnych linii żeglugowych między kontynentalną Anglią a wyspą. Teraz, prawie sto lat później, usługa działa codziennie od marca do listopada na odcinku czterdziestu mil w niecałe trzy godziny.

Prom Scillonian III obsługuje przeprawy promowe i działa od końca lat siedemdziesiątych. Statek może pomieścić do 485 osób, a na pokładzie znajdują się dwa bary, kawiarnia serwująca szeroki wybór gorących i zimnych przekąsek oraz napojów alkoholowych i bezalkoholowe. Podróż jest również świetną okazją aby oglądać delfiny i oczywiście podziwiać słynne wybrzeże Kornwalii.

Z directferries.pl można znaleźć Isles Of Scilly Travel rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Isles Of Scilly Travel bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Isles Of Scilly Travel z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie Isles Of Scilly Travel

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.