COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Isles Of Scilly Travel

Wyspy Scilly obsługują pasażerskie usługi promowe z portu Penzance w Kornwalii na południowym zachodzie Anglii do portu St Mary’s na zachodniej części wyspy St Mary na Wyspach Scilly.

Wyspy Scilly z usługami promowymi zostały założone w 1920 roku wyłącznie w celu zabezpieczenia regularnych linii żeglugowych między kontynentalną Anglią a wyspą. Teraz, prawie sto lat później, usługa działa codziennie od marca do listopada na odcinku czterdziestu mil w niecałe trzy godziny.

Prom Scillonian III obsługuje przeprawy promowe i działa od końca lat siedemdziesiątych. Statek może pomieścić do 485 osób, a na pokładzie znajdują się dwa bary, kawiarnia serwująca szeroki wybór gorących i zimnych przekąsek oraz napojów alkoholowych i bezalkoholowe. Podróż jest również świetną okazją aby oglądać delfiny i oczywiście podziwiać słynne wybrzeże Kornwalii.

Z directferries.pl można znaleźć Isles Of Scilly Travel rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Isles Of Scilly Travel bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Isles Of Scilly Travel z innymi firmami promowymi.

Isles Of Scilly Travel - trasy i porty

Na pokładzie Isles Of Scilly Travel

Wszystkie trasy Isles Of Scilly Travel