COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ishigaki Dream Tours

Shigaki Dream Tours jest japońskim operatorem promowym z siedzibą w Yaeyamas, małym archipelagu w prefekturze Okinawa, łączącym wypsy Taketomi, Kuroshima, Iriomote, Ishigaki i Hatoma.

Ishigaki Dream Tours oferuje rejsy wokół Yaeyamas na powierzchni około 200 mil morskich. Ich flota dysponuje szybkimi promami, w pełni wyposażonymi w urządzenia najnowszej generacji i klimatyzację. Co więcej, statki zaprojektowane zostały tak, aby znacznie zmniejszyć możliwość wystąpienia choroby morskiej. Ishigaki Dream Tours jest licencjonowany przez Ministerstwo Transportu i Turystyki, dzięki czemu możesz mieć pewność, że twoja podróż będzie bezpieczna i bezprobelmowa.

Yaeyamas są jedną z największych atrakcji Japonii, oferując najlepsze warunki do nurkowania i jedne z ostatnich nietkniętych tropikalnych dżungli oraz bagn namorzynowych w kraju, a wszystko to dzięki ich bliskości do Zwrotnika Raka. Oferują one również wspaniałe plaże, których otaczające wody zamieszkane są przez wspaniałe gatunki zwierząt takie jak delfiny, żółwie morskie oraz płaszczki, łatwo więc zrozumieć, dlaczego archipelag ten jest tak popularny.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Ishigaki Dream Tours harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Ishigaki Dream Tours - trasy i porty

Kliknij aby zobaczyć mapę

Wszystkie trasy Ishigaki Dream Tours

Alternatywne firmy i trasy