Ishigaki Dream Tours
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Ishigaki Dream Tours

Shigaki Dream Tours jest japońskim operatorem promowym z siedzibą w Yaeyamas, małym archipelagu w prefekturze Okinawa, łączącym wypsy Taketomi, Kuroshima, Iriomote, Ishigaki i Hatoma.

Ishigaki Dream Tours oferuje rejsy wokół Yaeyamas na powierzchni około 200 mil morskich. Ich flota dysponuje szybkimi promami, w pełni wyposażonymi w urządzenia najnowszej generacji i klimatyzację. Co więcej, statki zaprojektowane zostały tak, aby znacznie zmniejszyć możliwość wystąpienia choroby morskiej. Ishigaki Dream Tours jest licencjonowany przez Ministerstwo Transportu i Turystyki, dzięki czemu możesz mieć pewność, że twoja podróż będzie bezpieczna i bezprobelmowa.

Yaeyamas są jedną z największych atrakcji Japonii, oferując najlepsze warunki do nurkowania i jedne z ostatnich nietkniętych tropikalnych dżungli oraz bagn namorzynowych w kraju, a wszystko to dzięki ich bliskości do Zwrotnika Raka. Oferują one również wspaniałe plaże, których otaczające wody zamieszkane są przez wspaniałe gatunki zwierząt takie jak delfiny, żółwie morskie oraz płaszczki, łatwo więc zrozumieć, dlaczego archipelag ten jest tak popularny.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Ishigaki Dream Tours harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatywne firmy i trasy

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.