Prom Ibiza San Antonio do Gandia

Ibiza San Antonio Gandia polaczenie laczy Ibiza z Hiszpania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Trasmediterranea. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Ibiza San Antonio Gandia zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Ibiza San Antonio - Gandia

Średnia cena promu Ibiza San Antonio Gandia

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ibiza San Antonio Gandia to samochod + 1 pasażer.

Ibiza San Antonio - Przewodnik

San Antonio to miasto położone na zachodnim wybrzeżu wyspy Balearów Ibizy. Po Ibizie, San Antonio jest drugim co do wielkości miastem na wyspie i zyskał reputację w ostatnich dziesięcioleciach do jego muzyki i sceny klubowej. Obszar "West End" na San Antonio jest znany z licznych barów. Wzdłuż wybrzeża jest słynny Sunset Strip, gdzie goście mogą cieszyć się większą ilością barów i klubów, w tym słynnej Cafe del Mar, gdzie klubowicze mają tendencję do gromadzenia się aby obejrzeć zachód słońca.

Popularną atrakcją w mieście jest "jajko", które zostało wzniesione w 1990 roku dla upamiętnienia narodzin Krzysztofa Kolumba. Pomnik jest w kształcie jajka, zawierające w środku modelu jego statku - Santa Maria.

Promy odplywaja z portu w San Antonio do Barcelony, Denia i Walencji.