Ibiza San Antonio do Gandia Prom

Ibiza San Antonio Gandia polaczenie laczy Ibiza z Hiszpania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Trasmediterranea. Polaczenie odbywa sie do 9 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Ibiza San Antonio Gandia zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Ibiza San Antonio - Gandia Armatorzy Promowi

  • Trasmediterranea
    • 9 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Ibiza San Antonio Gandia

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ibiza San Antonio Gandia to samochod i 1 pasazer.

Ibiza San Antonio Przewodnik

San Antonio to miasto położone na zachodnim wybrzeżu wyspy Balearów Ibizy. Po Ibizie, San Antonio jest drugim co do wielkości miastem na wyspie i zyskał reputację w ostatnich dziesięcioleciach do jego muzyki i sceny klubowej. Obszar "West End" na San Antonio jest znany z licznych barów. Wzdłuż wybrzeża jest słynny Sunset Strip, gdzie goście mogą cieszyć się większą ilością barów i klubów, w tym słynnej Cafe del Mar, gdzie klubowicze mają tendencję do gromadzenia się aby obejrzeć zachód słońca.

Popularną atrakcją w mieście jest "jajko", które zostało wzniesione w 1990 roku dla upamiętnienia narodzin Krzysztofa Kolumba. Pomnik jest w kształcie jajka, zawierające w środku modelu jego statku - Santa Maria.

Promy odplywaja z portu w San Antonio do Barcelony, Denia i Walencji.