Prom Ibiza do Gandia

Ibiza Gandia polaczenie laczy Ibiza z Hiszpania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Trasmediterranea. Polaczenie odbywa sie do 10 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ibiza Gandia zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Ibiza - Gandia

  • Trasmediterranea
    • 10 przeprawy w tygodniu 2 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Ibiza Gandia

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ibiza Gandia to samochod + 1 pasażer.

Ibiza - Przewodnik

Ibiza to wyspa położona na Morzu Śródziemnym i stanowi część hiszpańskich Balearow. Wyspa jest około 80 km od wybrzeża Walencji na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii kontynentalnej. Główne miasta to Ibiza, Santa Eulalia des Riu Sant Antoni de Portmany. Ibiza, z portem, została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i jest popularnym miejscem dla turystów. Odziewczajacy, znajda renesansowe budynki, kościół Santo Domingo, katedra, dom Curii, Muzeum Archeologiczne, Zamek, Muzeum Sztuki Współczesnej w Ibizie i Necropolis del Puig des Punica Molins.

Wyspa zyskała reputację letniego klubu z wieloma turystami odwiedzających wyspę, aby wziąć udzial w nocnych klubach muzycznych. Jednak na Ibizie jest wiecej niz tylko zycie nocne. Duże części wyspy zostały również wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, która chroni piekno wispy od rozwoju.

Promy z Ibizy wyplywaja do Barcelony, Majorka, Denia, Palmy, Walencji i Formentera.