Hy-Line Cruises
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Hy-Line Cruises

Hy-Line Cruises to rodzinna firma z siedzibą w Massachusetts, USA , oferująca przeprawy promowe między Cape Cod i pobliskimi wyspami Martha’s Vineyard i Nantucket.

Firma rozpoczęła działalność w 1962 roku pod nazwą Hyannis Harbor Tours; zarządzana przez braci Richarda i Roberta Scudder skupiała się na początku na organizacji wycieczek.

Hy - Line Cruises nadal organizuje wycieczki, jednak w ciągu lat rozszerzyła swoją działalność. Teraz oferuje usługi promowe najwyższej jakości i jest drugą największą tego typu firmą w regionie. Co więcej została okrzyknięta "najlepszym przewoźnkiem promowym " dla ostatnich dwunastu lat przez lokalne gazety w Nantucket.

Ich flota to duże i szybkobieżne katamarany, na pokładzie których możesz podróżować wygodnie i komfortowo, co więcej znajdziesz tam nieograniczony dostęp do WI FI.

Warto również zauważyć, że w związku z przepisami prawa wydanymi przez lokalne władze wszystkie statki Hy -Line Cruise są przeznaczone tylko dla pasażerów pieszych .

Zobacz Hy-Line Cruises,ceny i rozkłady jazdy, bilety Hy-Line Cruises z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Hy-Line Cruises z alternatywnymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.