COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hy-Line Cruises

Hy-Line Cruises to rodzinna firma z siedzibą w Massachusetts, USA , oferująca przeprawy promowe między Cape Cod i pobliskimi wyspami Martha’s Vineyard i Nantucket.

Firma rozpoczęła działalność w 1962 roku pod nazwą Hyannis Harbor Tours; zarządzana przez braci Richarda i Roberta Scudder skupiała się na początku na organizacji wycieczek.

Hy - Line Cruises nadal organizuje wycieczki, jednak w ciągu lat rozszerzyła swoją działalność. Teraz oferuje usługi promowe najwyższej jakości i jest drugą największą tego typu firmą w regionie. Co więcej została okrzyknięta "najlepszym przewoźnkiem promowym " dla ostatnich dwunastu lat przez lokalne gazety w Nantucket.

Ich flota to duże i szybkobieżne katamarany, na pokładzie których możesz podróżować wygodnie i komfortowo, co więcej znajdziesz tam nieograniczony dostęp do WI FI.

Warto również zauważyć, że w związku z przepisami prawa wydanymi przez lokalne władze wszystkie statki Hy -Line Cruise są przeznaczone tylko dla pasażerów pieszych .

Zobacz Hy-Line Cruises,ceny i rozkłady jazdy, bilety Hy-Line Cruises z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Hy-Line Cruises z alternatywnymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Hy-Line Cruises