Niestety, Hvar - Pescara usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Hvar - Pescara

Serwis Hvar - Pescara byl operowany przez SNAV.

Pomimo tego, ze polaczenie promowe nie jest obecnie dostepne, jako strona ze stosunkowa duza skala polaczen, pracujaca z wiekszoscia firm promowych, jestesmy w stanie zaoferowac Panstwu alternatywne przeprawy promowe operowane z Hvar Island,Croatia lub do Włochy, ktore zostaly przedstawione ponizej.

Kliknij link ponizej dla dalszych informacji lub wybierz z menu po lewej stronie, aby porownac ceny biletow, rozklady i zarezerwowac bilety promowe teraz.

Alternatywne polaczenia na trasie Hvar Pescara

Pescara - Przewodnik

Włoskie miasto Pescara znajduje się w regionie Abruzja, i leży na wybrzeżu Morza Adriatyckiego, w ujściu rzeki Aterno-Pescara. Pescara oferuje coś dla każdego.Długa piaszczysta plaża jest zaproszeniem dla leniwych dni w słońcu, Stare Miasto i centrum miasta przyciąga kupujących i miłośników historii, którzy chcą spędzić dzień w muzeach i patrząc na imponujących budynków i okolicy z piękną przyrodą jest dla pieszych i jazda na rowerze i aktywnych turystów.

Być może najlepszym sposobem dla odwiedzających, aby poznać miasto Pescara jest spacer na Corso Umberto I, który kończy się na Piazza Rinascita, najbardziej znany jako Piazza Salotto, a następnie przejść do wybrzeża drodze Piazza Primo Maggio.Budynek rząd kraju i ratusz są na Piazza Italia. Corso Monthonè, główna ulica starego miasta, jest centrum życia nocnego, a znajduje się w samym sercu miasta jest Vittoria Colonna Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Jednym z najbardziej uczęszczanych miejsc jest-miejsce narodzin Gabriele D'Annunzio.

Z portu w mieście Pescara są promy i wodoloty do Splitu i Stari Grad w Chorwacji.