High Jet
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

High Jet

High Jet jest jedną z wiodących firm transportu pasażerskiego w Egipcie, specjalizującą się w połączeniach promowych między słynnymi nadmorskimi kurortami Szarm el-Szejk i Hurghada.

Transport morski odgrywa istotną rolę w egipskiej gospodarce. Kiedy High Jet rozpoczęła swoją działalność w branży, od razu uplasowała się w czołówce. Wszystko to dzięki swoim nowoczesnym statkom i najwyższej jakości obsłudze.

Kluczowym statkiem we flocie High Jet jest "La Pespes ", ogromny katamaran, który może przebyć trasę pięćdziesięciu mil morskich w ciągu zaledwie dwóch godzin (transportem lądowym trasa ta trwa około dziesięciu godzin). "La Pespes" jest również zgodny ze standardami bezpieczeństwa Międzynarodowej Organizacji Morskiej i jest w pełni certyfikowany przez egipski Departament Bezpieczeństwa Morskiego. Jeśli chodzi o wyposażenie, statek jest w pełni zaopatrzony w wygodne fotele, klimatyzację oraz ekrany telewizyjne. Na pokładzie znajdziesz również dobrze wyposażoną kawiarnię.

Nie zaskakuje więc, że High Jet jest pierwszym wyborem tych, którzy chcą podróżować między Hurghadą i Sharm el-Sheik, dwoma najbardziej popularnymi miejscami turystycznymi w Egipcie, znanymi ze swoich pięknych raf koralowych i luksusowych hoteli.

Zobacz High Jet,ceny i rozkłady jazdy, bilety High Jet z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac High Jet z alternatywnymi firmami promowymi.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.