COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

High Jet

High Jet jest jedną z wiodących firm transportu pasażerskiego w Egipcie, specjalizującą się w połączeniach promowych między słynnymi nadmorskimi kurortami Szarm el-Szejk i Hurghada.

Transport morski odgrywa istotną rolę w egipskiej gospodarce. Kiedy High Jet rozpoczęła swoją działalność w branży, od razu uplasowała się w czołówce. Wszystko to dzięki swoim nowoczesnym statkom i najwyższej jakości obsłudze.

Kluczowym statkiem we flocie High Jet jest "La Pespes ", ogromny katamaran, który może przebyć trasę pięćdziesięciu mil morskich w ciągu zaledwie dwóch godzin (transportem lądowym trasa ta trwa około dziesięciu godzin). "La Pespes" jest również zgodny ze standardami bezpieczeństwa Międzynarodowej Organizacji Morskiej i jest w pełni certyfikowany przez egipski Departament Bezpieczeństwa Morskiego. Jeśli chodzi o wyposażenie, statek jest w pełni zaopatrzony w wygodne fotele, klimatyzację oraz ekrany telewizyjne. Na pokładzie znajdziesz również dobrze wyposażoną kawiarnię.

Nie zaskakuje więc, że High Jet jest pierwszym wyborem tych, którzy chcą podróżować między Hurghadą i Sharm el-Sheik, dwoma najbardziej popularnymi miejscami turystycznymi w Egipcie, znanymi ze swoich pięknych raf koralowych i luksusowych hoteli.

Zobacz High Jet,ceny i rozkłady jazdy, bilety High Jet z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac High Jet z alternatywnymi firmami promowymi.