Hansa Destinations
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Hansa Destinations

Hansa Destinations oferuje jedną trasę promową między Nynäshamn w Szwecji a Rostockiem w Niemczech, przewożąc pasażerów i towary.

Niektóre rejsy zatrzymują się na wyspie Visby, zobacz nasze rozkłady promów pływających z tą opcją. Hansa Destinations umożliwia przyjazne dla środowiska przeniesienie transportu towarowego tą trasą, z możliwością przeładunku ponad 75 000 ciężarówek rocznie.

Statkiem obsługującym tę trasę jest M/S Drotten. Zwierzęta są mile widziane na pokładzie promu i można zarezerwować kabinę przyjazną zwierzętom. Pasażerowie korzystający z samochodów elektrycznych mogą ładować swój samochód w terminalu Nynäsham, a nie na pokładzie ze względów bezpieczeństwa.

Z directferries.pl można znaleźć Hansa Destinations rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Hansa Destinations bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Hansa Destinations z innymi firmami promowymi.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.