COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hankyu Ferry

Hankyu Ferry to japoński operator promowy świadczący usługi między Shin Moji, Kitakyushu i miejscowościami Kobe i Izumiotsu w prefekturze Osaka. Ta długoletnia firma została założona w 1966 roku i obecnie posiada cztery statki w swojej flocie, Inzumi, Hibiki, Yamato i Tsukushi. Wszystkie cztery statki mogą przewozić zarówno pasażerów, jak i pojazdy o pojemnościach od 643 do 667 podróżnych w każdym rejsie między portami.

Skrzyżowania między Shin Moji i Izumiotsu są regularne, z usługą pomiędzy dwoma celami żeglującymi każdego dnia w obu kierunkach. Z Osaki i Kobe statek odpływa i płynie wzdłuż Morza Wewnętrznego Seto, czasami skracanego do Setouchi, przechodząc przez oszałamiającą scenerię podczas 12- i półgodzinnej żeglugi.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Hankyu Ferry rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Hankyu Ferry bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Hankyu Ferry z innymi firmami promowymi.

Hankyu Ferry - trasy i porty

Kliknij aby zobaczyć mapę

Wszystkie trasy Hankyu Ferry