Hankyu Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Hankyu Ferry

Hankyu Ferry to japoński operator promowy świadczący usługi między Shin Moji, Kitakyushu i miejscowościami Kobe i Izumiotsu w prefekturze Osaka. Ta długoletnia firma została założona w 1966 roku i obecnie posiada cztery statki w swojej flocie, Inzumi, Hibiki, Yamato i Tsukushi. Wszystkie cztery statki mogą przewozić zarówno pasażerów, jak i pojazdy o pojemnościach od 643 do 667 podróżnych w każdym rejsie między portami.

Skrzyżowania między Shin Moji i Izumiotsu są regularne, z usługą pomiędzy dwoma celami żeglującymi każdego dnia w obu kierunkach. Z Osaki i Kobe statek odpływa i płynie wzdłuż Morza Wewnętrznego Seto, czasami skracanego do Setouchi, przechodząc przez oszałamiającą scenerię podczas 12- i półgodzinnej żeglugi.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Hankyu Ferry rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Hankyu Ferry bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Hankyu Ferry z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.