Guernsey
Dielette
Promy do Francja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Guernsey Dielette

Guernsey Dielette polaczenie laczy Guernsey z Francja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Manche Iles Express. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 20 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Guernsey Dielette zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Guernsey do Francji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Guernsey do Dielette?

Czas przeprawy promowej z Guernsey do Dielette wynosi około 1h 20m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Guernsey do Dielette i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Guernsey do Dielette?

Cena promu z Guernsey do Dielette może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Guernsey do Dielette wynosi 112 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Guernsey a Dielette?

Jest 1 operator promowy dla Guernsey do Dielette i jest to
  • Manche Iles Express

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Guernsey do Dielette?

Zarezerwuj promy z Guernsey do Dielette poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Guernsey do Dielette?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Guernsey do Dielette z
  • Manche Iles Express

Czy można zabrać samochód na prom z Guernsey do Dielette?

Nie, tylko pasażerowie piesi mogą podróżować na promie.

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Guernsey do Dielette?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Dielette od Guernsey?

Odległość pomiędzy Guernsey a Dielette wynosi około 40 mil morskich.

Guernsey - Przewodnik

Guernsey jest w posiadaniu Korony Brytyjskiej i stanowi część Wysp Normandzkich położonych w Kanale La Manche. Wyspa znajduje się około 50 km na zachód od francuskiego wybrzeża Normandii i 120 km na południe od Weymouth w Anglii. Dzięki łagodniejszemu klimatowi, wyspiarze w pełni moga wykorzystać czas na zewnątrz, z pięknymi plażami i ścieżkami, jedzenia "na świeżym powietrzu" w miesiącach letnich. St Peter Port jest stolica Guernsey i charakteryzuje się brukowanymi uliczkami i pięknej przystani.

Ze spektakularnym wybrzeżem i wsia, wyspy oferują ogromny wybór atrakcji w Guernsey. Wyspa oferuje szereg zajęć na świeżym powietrzu tuż przy progu w tym Coasteering, wspinaczki i jazdy na rowerze, nurkowanie i kajakarstwo, surfing, windsurfing i żeglarstwo.

Port znajduje się na wschodniej stronie Guernsey w jego stolicy, St Peter Port, jest tylko 10 minut spacerem od centrum miasta. Terminal promowy zapewnia usługi do innych Wysp Normandzkich, Francji i Wielkiej Brytanii na kontynent. Terminal ma wiele sklepów i restauracji.


Dielette - Przewodnik

Normandzki port Dielette, położony jest w północno-zachodniej Francji, na wybrzeżu kanału La Manche. Miasto jest około 315 km od Paryża i 75 km od Saint-Lo, i jest brama do usług promowych do Guernsey i Alderney, dwoch wysp wchodzących w skład Wysp Normandzkich. Miasto znajduje się w kraju rolniczym - ziemi cydru, calvados i Camembertu - i ma mały port, który został rozbudowany w ostatnich latach do tętniącego życiem portu.

Górna Normandia (Haute-Normandie) składa się z francuskich departamentów Seine-Maritime i Eure i Dolna Normandia (Basse-Normandie) z wydziałami Orne, Calvados i Manche. Wcześniejsza prowincja Normandii składala sie z dzisiejszych Górna i Dolna Normandia, jak i małe powierzchnie departamentów Eure-et-Loir, Mayenne i Sarthe. Nazwa pochodzi od osiedlenia terytorium przez Wikingów ("ludzie północy") z 9. wieku, i potwierdzone przez traktat w 10 wieku. Przez półtora następnego wieku, Normandia i Anglia były połączone przez Normanskich i Frankońskich władców.

Latem prom pasażerski odplywa z Dialette do Alderney i Guernsey przez Manche Iles Express.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.