COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Greenlines DP

Greenlines DP z siedzibą w Ho Chi Minh to operator szybkich promów oferujący jedne z najszybszych połączeń promowych w Ho Chi Minh, który ostatnio zmodernizował swoją flotę i dodał nowe połączenia promowe.

Jakie usługi promowe oferuje Greenlines DP?

Greenlines DP oferuje obecnie usługi promowe obsługujące zarówno centrum Ho Chi Minh, jak również podmiejskie wybrzeże Ho Chi Minh. Oferta obejmuje cały zakres usług, w tym jedną z najszybszych przepraw promowych w Ho Chi Minh, skąd można popłynąć promem do Vung Tau, a także do Can Gia. Więcej informacji na temat dostępnych połączeń znajduje się na stronach konkretnych tras.

Jakimi statkami dysponuje Greenlines DP?

Greenlines DP korzysta z różnego rodzaju promów, takich jak niesamowicie szybkie katamarany, z których najnowsze zostały włączone do floty tego operatora dopiero w zeszłym roku. Firma dysponuje również dużo większymi statkami, mogącymi pomieścić znacznie więcej pasażerów, jak i mniejszymi jednostkami przeznaczonymi dla pasażerów pieszych, które, choć mniej pojemne, są tak samo szybkie, jak pozostałe statki należące do floty. Więcej informacji na temat statków floty Greenlines DP znajduje się na stronach konkretnych statków.

Ile kosztują bilety na prom Greenlines DP?

W związku ze zmianami w kursowaniu oraz sezonowością cen biletów, nie ma stałych cen za przeprawy promowe – polecamy skorzystać z naszej pomocnej wyszukiwarki, gdzie każdy znajdzie dla siebie najlepsze połączenie oraz cenę.

Zobacz Greenlines DP,ceny i rozkłady jazdy, bilety Greenlines DP z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Greenlines DP z alternatywnymi firmami promowymi.

Greenlines DP - trasy i porty

Kliknij aby zobaczyć mapę

Na pokładzie Greenlines DP

Wszystkie trasy Greenlines DP

Najnowsze oferty Greenlines DP