COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Great Bay Express

Great Bay Express oferuje przeprawy promowe między wyspami Sint Maarten i Saint Barthelemy należącymi do archipelagu Małych Antyli.

Firma została założona przez Bobby'ego Velasqueza, lokalnego żeglarza z wieloletnim doświadczeniem w przemyśle morskim. Jego celem było zaoferowanie zarówno mieszkańcom jak i turystom szybkiego, niezawodnego i bezpiecznego środka transportu między tymi dwiema pięknymi wyspami.

Dzięki dogodnemu rozkładowi i doskonałej obsłudze klienta, Great Bay Express szybko stał się jednym z najbardziej popularnych firm promowych regionu. W ciągu 45 minut, pasażerowie mogą przedostać się z plaż Sint Maarten do kawiarni, butików i sklepów znanych projektantów na St Barthelemy.

Główny statek o nazwie "Shantiwa" może przewieźć do 130 pasażerów. Posiada 65-calowy mono-kadłub przystosowany do rejsu po Morzu Karaibskim, co oznacza, że masz gwarancję sprawnego podróżowania bez względu na warunki atmosferyczne. Na promie znajdziesz 2 odkryte pokłady i klimatyzowaną strefę miejsc siedzących.

Great Bay Express oferuje również bezpłatne autobusy i taksówki do i z lotniska w St Maarten.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Great Bay Express i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Great Bay Express. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Wszystkie trasy Great Bay Express