Great Bay Express
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Great Bay Express

Great Bay Express oferuje przeprawy promowe między wyspami Sint Maarten i Saint Barthelemy należącymi do archipelagu Małych Antyli.

Firma została założona przez Bobby'ego Velasqueza, lokalnego żeglarza z wieloletnim doświadczeniem w przemyśle morskim. Jego celem było zaoferowanie zarówno mieszkańcom jak i turystom szybkiego, niezawodnego i bezpiecznego środka transportu między tymi dwiema pięknymi wyspami.

Dzięki dogodnemu rozkładowi i doskonałej obsłudze klienta, Great Bay Express szybko stał się jednym z najbardziej popularnych firm promowych regionu. W ciągu 45 minut, pasażerowie mogą przedostać się z plaż Sint Maarten do kawiarni, butików i sklepów znanych projektantów na St Barthelemy.

Główny statek o nazwie "Shantiwa" może przewieźć do 130 pasażerów. Posiada 65-calowy mono-kadłub przystosowany do rejsu po Morzu Karaibskim, co oznacza, że masz gwarancję sprawnego podróżowania bez względu na warunki atmosferyczne. Na promie znajdziesz 2 odkryte pokłady i klimatyzowaną strefę miejsc siedzących.

Great Bay Express oferuje również bezpłatne autobusy i taksówki do i z lotniska w St Maarten.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Great Bay Express i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Great Bay Express. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Na pokładzie Great Bay Express

Great Bay Express routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.