Granville
Jersey
Promy do Jersey
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Granville Jersey

Granville Jersey polaczenie laczy Francja z Jersey. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Manche Iles Express. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 20 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Granville Jersey zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja do Jersey.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Granville do Jersey?

Czas przeprawy promowej z Granville do Jersey wynosi około 1h 20m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Granville do Jersey i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Granville do Jersey?

Cena promu z Granville do Jersey może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Granville do Jersey wynosi 166 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Granville a Jersey?

Jest 1 operator promowy dla Granville do Jersey i jest to
  • Manche Iles Express

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Granville do Jersey?

Zarezerwuj promy z Granville do Jersey poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Granville do Jersey?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Granville do Jersey z
  • Manche Iles Express

Czy można zabrać samochód na prom z Granville do Jersey?

Nie, tylko pasażerowie piesi mogą podróżować na promie.

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Granville do Jersey?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Jersey od Granville?

Odległość pomiędzy Granville a Jersey wynosi około 37 mil morskich.

Granville - Przewodnik

Miasto port Granville znajduje się na półwyspie Cotentin w północno-zachodniej Francji. Leży na wybrzeżu kanału La Manche i u ujścia Bosq i Pointe du Roc. Miasto ma długą przeszłość wojskową i religijną, która została zachowana do dnia dzisiejszego. Niższe miasto zostało zbudowane na zrekultywowanych gruntach z morza, górna częśc starego miasta w otoczeniu murów sięga 15 wieku. Miasteczkiem góruje kościół Notre-Dame du Cap Lihou który został zbudowany pomiędzy 1441 i 1796 roku. Imponująca struktura granitu została zbudowana w stylu gotyckim/wczesno romańskim. Miasto posiada również muzeum, które zawiera dokumenty pozwalające odwiedzającym odkryć historię miasta na przestrzeni wieków. Granville jest również domem Musée Christian Dior, który jest domem dzieciństwa projektanta mody w Villa Les Rhumbs. Granville oferuje szereg uslug, począwszy od mody do kasyn. Istnieje również wiele restauracji serwujących doskonałe lokalne produkty, w tym świeże owoce morza.

Prom może być zabrany z Granville do Jersey na Wyspach Normandzkich z czasem przejazdu około 1,20 godz.


Jersey - Przewodnik

Helier jest jedną z 12 parafii, na wyspie Jersey, jednej z Wysp Normandzkich położonych w Kanale La Manche. Z populacją około 33.000 to stolica wyspy i jej największe miasto. Helier nazywa się po Helier (lub Helerius), o 6th wieku ascetycznej pustelnika.Tradycyjna data jego męczeństwa jest AD 555, a jego święto, oznaczone rocznego komunalnych i ekumenicznej pielgrzymki do Ermitażu, jest 16 lipca.Central Market, w Beresford Street, jest rynek wewnętrzny, który został otwarty w 1882 roku i został uznany za oficjalną stroną o szczególnym znaczeniu.Rynek jest popularny wśród turystów i mieszkańców miasta i oferuje architektury wiktoriańskiej, w tym oddanych struktur żelaza i ozdobna fontanna w centrum.Rynek obejmuje sprzedającą kwiaty, owoce i warzywa, a także małe sklepy i kawiarnie. Istnieje również Beresford Market, który znajduje się w oddzielnym budynku, obok centrum handlowego, a specjalizuje się w daniach z ryb.

Wyposażenie portu obejmują kilka kawiarni i sklepów, w tym placówek wolnocłowych. Połączenia promowe z Jersey są wyczerpujące regularnych rejsów powrotnych do Francji i Anglii, a także wyspy Guernsey. Trzy kursują do Wielkiej Brytanii, w tym do Portsmouth, Poole i Weymouth; jedna usługa do St Malo we Francji i innych usług między wyspami na wyspie Guernsey.


Granville do Jersey Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 15/07/2024 a 21.07.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Manche Iles Express 08:20 09:40 1 godzina 20 minuty sob.
Manche Iles Express 09:30 10:50 1 godzina 20 minuty pon.
Manche Iles Express 10:00 11:20 1 godzina 20 minuty niedz.
Manche Iles Express 16:00 17:20 1 godzina 20 minuty czw.
Manche Iles Express 21:20 22:40 1 godzina 20 minuty niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.