COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Granville - Jersey jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja do Jersey.

Przewoźnicy Promowi - Granville - Jersey

    • 1 Sailing Weekly 1 hour 15 min
    • Get price

Prom Granville do Jersey

Granville Jersey polaczenie laczy Francja z Jersey. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Manche Iles Express. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Granville Jersey zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Granville - Przewodnik

Miasto port Granville znajduje się na półwyspie Cotentin w północno-zachodniej Francji. Leży na wybrzeżu kanału La Manche i u ujścia Bosq i Pointe du Roc. Miasto ma długą przeszłość wojskową i religijną, która została zachowana do dnia dzisiejszego. Niższe miasto zostało zbudowane na zrekultywowanych gruntach z morza, górna częśc starego miasta w otoczeniu murów sięga 15 wieku. Miasteczkiem góruje kościół Notre-Dame du Cap Lihou który został zbudowany pomiędzy 1441 i 1796 roku. Imponująca struktura granitu została zbudowana w stylu gotyckim/wczesno romańskim. Miasto posiada również muzeum, które zawiera dokumenty pozwalające odwiedzającym odkryć historię miasta na przestrzeni wieków. Granville jest również domem Musée Christian Dior, który jest domem dzieciństwa projektanta mody w Villa Les Rhumbs. Granville oferuje szereg uslug, począwszy od mody do kasyn. Istnieje również wiele restauracji serwujących doskonałe lokalne produkty, w tym świeże owoce morza.

Prom może być zabrany z Granville do Jersey na Wyspach Normandzkich z czasem przejazdu około 1,20 godz.


Jersey - Przewodnik

Jersey to dependencja Korony brytyjskiej obejmująca administracyjnie wyspę Jersey, jedną z Wysp Normandzkich oraz kilkadziesiąt sąsiednich, niezamieszkałych wysepek.

Różnorodne pejzaże, bogactwo historyczne i naturalne piękno wyspy stanowią niemałą konkurencję dla innych, często bardziej znanych, wakacyjnych destynacji.