COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

GLD Atlantique

GLD Atlantique była marką pierwszej francusko-hiszpańskiej "autostrady morskiej", łączącej porty St Nazaire (Nantes) i Gijón.

Pierwotnie wspolpracuja z Grimaldi Lines i LD Lines - 2 z największych operatorów w Europie promow pasażerskich, obecnie firma jest pod marką LD Lines.

Saint Nazaire Gijon prom trasa obsługiwana jest przez naczynia pojemności 800 pasażerów, wyposażone we wszystkie udogodnienia, jakich można oczekiwać od nowoczesnego dni prom.

"Autostrada morska" koncepcji jest zmniejszyć tłok na drogach przecinających Pireneje (zwłaszcza Trunk Road N10) i ograniczenia wpływu transportu na środowisko pojazdów, oferując przejście od drogi do morza.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć GLD Atlantique rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować GLD Atlantique bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac GLD Atlantique z innymi firmami promowymi.