COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Giglio - Porto Santo Stefano jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspa Giglio do Włochy.

Przewoźnicy Promowi - Giglio - Porto Santo Stefano

    • 4 Sailings Daily 1 hour
    • Get price

Prom Giglio do Porto Santo Stefano

Giglio Porto Santo Stefano polaczenie laczy Wyspa Giglio z Włochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Toremar. Polaczenie odbywa sie do 28 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina.

Dlugosc przeplyniecia Giglio Porto Santo Stefano zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Porto Santo Stefano - Przewodnik

Włoskie miasto Porto Santo Stefano jest największym miastem na Monte Argentario i znajduje się w malowniczej zatoce, w komplecie z tętniącym życiem starego portu, ruchliwych ulic i eleganckiej przystani, która jest często odwiedzany przez więcej niż kilka luksusowych jachtów. Włosi z Rzymu i północnych Włoszech są również uwagę na miasta przez jego doskonałe owoce morzajako miasto ma fantastyczną kulinarną reputację. Wies, która otacza miasto jest usiany twierdz i wież zbudowanych przez Hiszpanów, aby mieć oko na ich wielu wrogów. Pięknie zachowana, te relikwie można zwiedzać przez cały rok.

Porto Santo Stefano został założony pod koniec 15 wieku przez Ligurii i Alban rolników i rybaków. Od drugiej połowy 16 wieku miasto wpisane ważny okres rozwoju, który zakończył się na początku 17 wieku, kiedy miasto stało się jednym z najważniejszych ośrodków floty hiszpańskiej we Włoszech.

Promy z portu miasta odplywaja na wyspę Giglio.