Prom Giglio do Porto Santo Stefano

Giglio Porto Santo Stefano polaczenie laczy Wyspa Giglio z Włochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Toremar. Polaczenie odbywa sie do 28 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina.

Dlugosc przeplyniecia Giglio Porto Santo Stefano zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Giglio - Porto Santo Stefano

Średnia cena promu Giglio Porto Santo Stefano

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Giglio Porto Santo Stefano to samochod + 2 pasażerów.

Porto Santo Stefano - Przewodnik

Włoskie miasto Porto Santo Stefano jest największym miastem na Monte Argentario i znajduje się w malowniczej zatoce, w komplecie z tętniącym życiem starego portu, ruchliwych ulic i eleganckiej przystani, która jest często odwiedzany przez więcej niż kilka luksusowych jachtów. Włosi z Rzymu i północnych Włoszech są również uwagę na miasta przez jego doskonałe owoce morzajako miasto ma fantastyczną kulinarną reputację. Wies, która otacza miasto jest usiany twierdz i wież zbudowanych przez Hiszpanów, aby mieć oko na ich wielu wrogów. Pięknie zachowana, te relikwie można zwiedzać przez cały rok.

Porto Santo Stefano został założony pod koniec 15 wieku przez Ligurii i Alban rolników i rybaków. Od drugiej połowy 16 wieku miasto wpisane ważny okres rozwoju, który zakończył się na początku 17 wieku, kiedy miasto stało się jednym z najważniejszych ośrodków floty hiszpańskiej we Włoszech.

Promy z portu miasta odplywaja na wyspę Giglio.