Prom Gandia do Palma

Gandia Palma polaczenie laczy Hiszpania z Majorka. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Trasmediterranea. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 5 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Gandia Palma zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Gandia - Palma

  • Trasmediterranea
    • 7 przeprawy w tygodniu 5 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Gandia Palma

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Gandia Palma to samochod + 2 pasażerów.

Palma - Przewodnik

Palma jest stolicą Majorki i zawiera najważniejsze zabytki wszystkich miast na Balearach. Palma liczy około 300 tysięcy, a wielu ważnych przywódców z przeszłości odcisnęły piętno w mieście z imponujących i imponujących budynków, w tym cudownie szczegółowym Le Seu katedry. Z ciekawych wąskich, czyste ulice, ciche dziedzińce, a port przodu i wiele odrestaurowanych zabytkowych budynkach, to zawsze przyjemnie się na spacer po mieście. Zadrzewionej Passeig d'es Born w Palma jest szerokości aleja i głównej promenady miasta. Jest to jeden z najpiękniejszych części Palma i Passeig d'es Born tworzy oś, która rozcina miasto i znajduje się wiele sklepów, restauracji, kawiarni i barów. Monumentalne mury miasta Mallorca zostały zbudowane na miejscu średniowiecznych murów i prezentowanych galerii, które biegły wzdłuż górnej, gdzie silna obrona może chronić wyspę przed najeźdźcami. Imponujące mury Palmy to popularny chodnik, z widokiem katedry i starego miasta i są warte odwiedzenia.

Z portu miejskiego, odpływają promy do miejsc, które zawierają Ibiza, Barcelona, Valencia i Denia.