Prom Gandia na Ibizę San Antonio

Gandia Ibiza San Antonio polaczenie laczy Hiszpania z Ibiza. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Trasmediterranea. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Gandia Ibiza San Antonio zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Gandia - Ibiza San Antonio

Średnia cena promu Gandia Ibiza San Antonio

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Gandia Ibiza San Antonio to samochod + 2 pasażerów.

Ibiza San Antonio - Przewodnik

Miasto San Antonio znajduje się na hiszpańskiej wyspie Ibiza, który jest jednym z Balearów.Miasto słynie z zachodów słońca w Café del Mar i żywe nocnej klimat i stał się doskonałym miejscem na wakacje i coraz bardziej popularny "stag n kur". Wstępnie sezon miesiące maj i czerwiec, a późniejsze miesiące wrzesień i październik są czasy dla par, aby cieszyć się nową promenadę, bezpieczne, płytkich wodach zatoki i fantastycznych plaż, odjechać tylko krótki prom. Sezonie miesiącach lipcu, sierpniu i na początku września to najlepszy czas, aby przyjść, jeśli szukasz życiem klubów nocnych, kiedy głównie brytyjskich wczasowiczów są połączone przez coraz większą liczbę niemieckich, włoskich, holenderskich i skandynawskich turystów.

Miasto, 20 minut jazdy od miasta Ibiza, jest zdominowany przez piękne palmami promenady, która spódnice na port, stale zajęty jachtów, motorówek i promami.Port, zwany Portus Magnus przez Rzymian, jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej znanych naturalnych portów w Europie.