Prom Funchal do Porto Santo

Funchal Porto Santo polaczenie laczy Wyspa Madera z Wyspa Porto Santo. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Porto Santo Line. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Funchal Porto Santo zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Funchal - Porto Santo

  • Porto Santo Line
    • 7 przeprawy w tygodniu 2 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Funchal Porto Santo

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Funchal Porto Santo to samochod + 2 pasażerów.

Funchal - Przewodnik

Funchal to miasto w Portugalii, na południowym wybrzeżu wyspy Madera, jest ośrodkiem administracyjnym Regionu Autonomicznego Madery. W 2001 roku liczyło 103 962 mieszkańców. Jest to ważny port handlowy i rybacki, oraz słynne uzdrowisko klimatyczne i kąpielisko.

Turystów przyciąga do Funchal wielu atrakcji, takich jak nurkowanie w krystalicznie czystej wodzie, surfing na falach, wycieczki statkiem, pływanie z delfinami, długie wycieczki wzdłuż wybrzeża i przez górskie lasy pachnące eukaliptusem, paralotniarstwo na wybrzeżu.