COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Freeport - Fort Lauderdale jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Grand Bahama do Stany Zjednoczone.

Przewoźnicy Promowi - Freeport - Fort Lauderdale

    • 2 Sailings Weekly 3 hr
    • Get price

Prom Freeport do Fort Lauderdale

Freeport Fort Lauderdale polaczenie laczy Grand Bahama z Stany Zjednoczone. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Balearia Caribbean. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Freeport Fort Lauderdale zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Freeport - Przewodnik

Freeport jest miastem na wyspie Grand Bahama i jest drugim najbardziej zaludnionym miastem na Bahamach. Miasto ma około 100 km od wybrzeża w Palm Beach na Florydzie i leży na głównym szlaku żeglugowym. Lucaya i jej rynek ewoluowały do turystycznego centrum wyspy, częściowo poprzez projektowanie i częściowo ze względu na szkody huraganu. Międzynarodowy Bazar oferuje kolekcję sklepów i restauracji z tematów inspirowanych z miejsc na całym świecie, i choć niektóre sklepy turystyczne i mały Straw Market nadal działają, to centrum handlowe, jednej z największych atrakcji turystycznych Freeport, stracił wiele sklepow przez Port Lucaya Marketplace (nie mylić z Port Lucaya, gdzie dokuja statki). Freeport ma wszystko od sklepów i plaż, restauracji i kasyna, dwa główne pola golfowe.

Lucayan Harbour znajduje się w odległości 10 minut jazdy od Freeport. Taksówki są dostępne od molo i często pobierają stałą opłatę. Samochody i skutery są dostępne do wynajęcia.


Fort Lauderdale - Przewodnik

Fort Lauderdale słynie z plaż, sztuki, kultury i wydarzeń, a znajduje się na Florydzie w USA.Miasto położone jest około 40 km na północ od Miami i leży na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Podobnie jak wielu południowo-wschodniej Florydzie sąsiadów, Fort Lauderdale od dawna wymyślania sobie. W sytuacji, gdy krzykliwe stref turystycznych często stoją z dala od downtowns powszedni, Fort Lauderdale wykazuje spójność na obu końcach 2 mil Las Olas korytarzu. Musujące wyniki wyglądają od modernizacji obu centrum i na plaży. Dopasowane innowacyjne Arts District centrum miasta, kawiarnie i butiki jest równie pomysłowe plaża, z hoteli, kawiarni i sklepów stojących niezabudowanej brzegowej, a nowe hotele ośrodek stylu zastępując wyblakłe ikony przeszłości. Pomimo ostrożności z pretensjonalnym nadmierną, władze miast pozwoliły numer uderzające o błyszczących wieżowców.

Jest codziennie prom między Fort Lauderdale i Freeport na Grand Bahama Island.Podróż trwa około 76 mile 2 1/2 godziny