Prom Freeport do Fort Lauderdale

Freeport Fort Lauderdale polaczenie laczy Grand Bahama z Stany Zjednoczone. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Balearia Caribbean. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Freeport Fort Lauderdale zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Freeport - Fort Lauderdale

  • Balearia Caribbean
    • 4 przeprawy w tygodniu 2 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Freeport Fort Lauderdale

Pokazane ceny reprezentują średnią cenę za bilet w jedna stronę zapłaconą przez naszych klientów na tej trasie. Ceny podane są od osoby.

Freeport - Przewodnik

Freeport jest miastem na wyspie Grand Bahama i jest drugim najbardziej zaludnionym miastem na Bahamach. Miasto ma około 100 km od wybrzeża w Palm Beach na Florydzie i leży na głównym szlaku żeglugowym. Lucaya i jej rynek ewoluowały do turystycznego centrum wyspy, częściowo poprzez projektowanie i częściowo ze względu na szkody huraganu. Międzynarodowy Bazar oferuje kolekcję sklepów i restauracji z tematów inspirowanych z miejsc na całym świecie, i choć niektóre sklepy turystyczne i mały Straw Market nadal działają, to centrum handlowe, jednej z największych atrakcji turystycznych Freeport, stracił wiele sklepow przez Port Lucaya Marketplace (nie mylić z Port Lucaya, gdzie dokuja statki). Freeport ma wszystko od sklepów i plaż, restauracji i kasyna, dwa główne pola golfowe.

Lucayan Harbour znajduje się w odległości 10 minut jazdy od Freeport. Taksówki są dostępne od molo i często pobierają stałą opłatę. Samochody i skutery są dostępne do wynajęcia.

Fort Lauderdale - Przewodnik

Fort Lauderdale słynie z plaż, sztuki, kultury i wydarzeń, a znajduje się na Florydzie w USA.Miasto położone jest około 40 km na północ od Miami i leży na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Podobnie jak wielu południowo-wschodniej Florydzie sąsiadów, Fort Lauderdale od dawna wymyślania sobie. W sytuacji, gdy krzykliwe stref turystycznych często stoją z dala od downtowns powszedni, Fort Lauderdale wykazuje spójność na obu końcach 2 mil Las Olas korytarzu. Musujące wyniki wyglądają od modernizacji obu centrum i na plaży. Dopasowane innowacyjne Arts District centrum miasta, kawiarnie i butiki jest równie pomysłowe plaża, z hoteli, kawiarni i sklepów stojących niezabudowanej brzegowej, a nowe hotele ośrodek stylu zastępując wyblakłe ikony przeszłości. Pomimo ostrożności z pretensjonalnym nadmierną, władze miast pozwoliły numer uderzające o błyszczących wieżowców.

Jest codziennie prom między Fort Lauderdale i Freeport na Grand Bahama Island.Podróż trwa około 76 mile 2 1/2 godziny