COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

FreeBird Express

Freebird Express, formalnie znany jako Pacha Express jest jednym z najnowszych przewoźników w Indonezji i oferuje szybkie połączenia promowe między Amed we wschodniej części Bali, Wyspami Gili i Bangsal w północno Lomboku.

FreeBird Express stara się zapewnić usługi na jak najwyższym poziomie: podróż ich promami trwa zaledwie od 45 do 120 minut, a najważniejsze dla nich jest bezpieczeństwo i profesjonalizm.

Na pokładzie ich nowoczesnych statków znajdziesz wygodne fotele, przestronny pokład zewnętrzny, z którego możesz podziwiać piękne krajobrazy, oraz najnowszy asortyment urządzeń bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jesteś w najlepszych rękach. Ponadto, każdy pasażer otrzymuje bezpłatną butelkę wody mineralnej i świeże ręczniki.

Freebird Express oferuje także bezpłatny transfer z Amed do portu, a także transfery z pobliskich obszarów za dodatkową opłatą.

Z directferries.pl można znaleźć FreeBird Express rozkłady jazdy, taryfy i zakupic FreeBird Express bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac FreeBird Express z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie FreeBird Express

Wszystkie trasy FreeBird Express