FreeBird Express
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

FreeBird Express

Freebird Express, formalnie znany jako Pacha Express jest jednym z najnowszych przewoźników w Indonezji i oferuje szybkie połączenia promowe między Amed we wschodniej części Bali, Wyspami Gili i Bangsal w północno Lomboku.

FreeBird Express stara się zapewnić usługi na jak najwyższym poziomie: podróż ich promami trwa zaledwie od 45 do 120 minut, a najważniejsze dla nich jest bezpieczeństwo i profesjonalizm.

Na pokładzie ich nowoczesnych statków znajdziesz wygodne fotele, przestronny pokład zewnętrzny, z którego możesz podziwiać piękne krajobrazy, oraz najnowszy asortyment urządzeń bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jesteś w najlepszych rękach. Ponadto, każdy pasażer otrzymuje bezpłatną butelkę wody mineralnej i świeże ręczniki.

Freebird Express oferuje także bezpłatny transfer z Amed do portu, a także transfery z pobliskich obszarów za dodatkową opłatą.

Z directferries.pl można znaleźć FreeBird Express rozkłady jazdy, taryfy i zakupic FreeBird Express bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac FreeBird Express z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie FreeBird Express

FreeBird Express routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.