COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Fort Lauderdale - Freeport jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Stany Zjednoczone do Grand Bahama.

Przewoźnicy Promowi - Fort Lauderdale - Freeport

    • 2 Sailings Weekly 3 hr
    • Get price

Prom Fort Lauderdale do Freeport

Fort Lauderdale Freeport polaczenie laczy Stany Zjednoczone z Grand Bahama. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Balearia Caribbean. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Fort Lauderdale Freeport zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Fort Lauderdale - Przewodnik

Fort Lauderdale to miasto w stanie Floryda w USA. Miasto leży na wybrzeżu Atlantyku i jest około 40km na północ od Miami. Przy średniej temperaturze przez cały rok 77 stopni F i około 3000 godzin słonecznych jest popularnym miejscem turystycznym. Miasto wywodzi swoją nazwę od szeregu fortów wybudowanych przez Stany Zjednoczone w czasie II wojny Seminole w pierwszej części 19 wieku. Dzielnica sztuki i rozrywki Fort Lauderdale, znany jako Riverwalk Sztuka i Rozrywka District, biegnie wzdłuż Las Olas Boulevard, od plaży do centrum śródmieścia. Oprócz muzeów, plaż i klubów nocnych, znajduje się Fort Lauderdale Swap Shop, duży pchli targ i największego na świecie kinie drive-in, z 13 ekranami. International Swimming Hall of Fame znajduje się w Fort Lauderdale znajduje się na plazy, jest to duży kompleks wodny, jak również muzeum, teatr, i biblioteka naukowa.

Kursuje codzienny prom między Fort Lauderdale i Freeport na Grand Bahama Island. Podróż trwa około 2 1/2 godziny.


Freeport - Przewodnik

Największym wyróżnieniem Freeport jest to, że znajduje się na północ wyspy na Bahamach. Położony zaledwie 70 mil na wschód od Palm Beach, USA, Grand Bahama Island jest regularnie na torze krótkim rejsem z Południowej Florydy. Ale wyspa, czwartym co do wielkości w 700-osobowej łańcucha Bahamów ", zawdzięcza swoją popularność również plaż, pięknych, gładkich pierścieni białym piaskiem i jego uprawiania sportów wodnych, od nurkowania z połowów dalekomorskich. Lucaya i jej rynek ewoluowały do turystycznego centrum wyspy, częściowo poprzez projekt, a częściowo ze względu na huragan szkody do innych części Freeport.Międzynarodowy Bazar oferuje kolekcję sklepów i restauracji z tematów inspirowanych z miejsc na całym świecie, i choć niektóre sklepy turystyczne i małe Słoma rynku nadal działają, po jednej z największych atrakcji turystycznych Freeport jest, stracił wiele ze swoich sklepów do portu Lucaya Marketplace (nie mylić z Port Lucaya, gdzie dokowania statków).