Ferry Las Perlas
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Ferry Las Perlas

Sea Las Perlas oferuje połączenia w rejonie Zatoki Panamskiej w Ameryce Środkowej, łącząc Wyspy Perłowe: San Miguel, Contadora i Viveros ze stolicą, Panama City.

Prom Las Perlas to młoda firma Panamski oferuje bardzo nowoczesny serwis dla mieszkańców i rosnącą liczbę odwiedzających.

Ich regularne usługi oferują bezpośredni transport z Trump Tower w centrum Panamy na wyspy Saboga, Contadora i Viveros. Przejazdy zająć około 90 minut. Prom Las Perlas gwarantują spokojną podróż z ich zaawansowanych technologicznie katamaranów, przeznaczone specjalnie do żeglugi w Zatoce Panamy.

Na pokładzie znajdziesz ekrany telewizorów LCD, bar-kawiarnia i toalety. Poza częścią wypoczynkową wyposażone w klimatyzację, można również korzystać z tarasem słonecznym i leżaki doładować opaleniznę!

Pearl Islands to raj dla dzikich zwierząt w domu do kilku gatunków ptaków lęgowych i plaże żółwia. Krystalicznych wodach Saboga wyspy to miejsce dla miłośników wielorybów i delfinów - bywalców archipelagu.

W uzupełnieniu do ich połączenia promowe, Prom Las Perlas zaproponowanie działań, takich jak nurkowanie, wędkowanie i wycieczki do Panama Bay Canal. W Viveros Island Ferry Las Perlas oferuje jednodniowe wycieczki pakiety oferując luksusowe udogodnienia w nowym ośrodku.

Zobacz Ferry Las Perlas,ceny i rozkłady jazdy, bilety Ferry Las Perlas z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Ferry Las Perlas z alternatywnymi firmami promowymi.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.