Ferry Las Perlas

Sea Las Perlas oferuje połączenia w rejonie Zatoki Panamskiej w Ameryce Środkowej, łącząc Wyspy Perłowe: San Miguel, Contadora i Viveros ze stolicą, Panama City.

Prom Las Perlas to młoda firma Panamski oferuje bardzo nowoczesny serwis dla mieszkańców i rosnącą liczbę odwiedzających.

Ich regularne usługi oferują bezpośredni transport z Trump Tower w centrum Panamy na wyspy Saboga, Contadora i Viveros. Przejazdy zająć około 90 minut. Prom Las Perlas gwarantują spokojną podróż z ich zaawansowanych technologicznie katamaranów, przeznaczone specjalnie do żeglugi w Zatoce Panamy.

Na pokładzie znajdziesz ekrany telewizorów LCD, bar-kawiarnia i toalety. Poza częścią wypoczynkową wyposażone w klimatyzację, można również korzystać z tarasem słonecznym i leżaki doładować opaleniznę!

Pearl Islands to raj dla dzikich zwierząt w domu do kilku gatunków ptaków lęgowych i plaże żółwia. Krystalicznych wodach Saboga wyspy to miejsce dla miłośników wielorybów i delfinów - bywalców archipelagu.

W uzupełnieniu do ich połączenia promowe, Prom Las Perlas zaproponowanie działań, takich jak nurkowanie, wędkowanie i wycieczki do Panama Bay Canal. W Viveros Island Ferry Las Perlas oferuje jednodniowe wycieczki pakiety oferując luksusowe udogodnienia w nowym ośrodku.

Przeczytaj Więcej Zwiń