Ferries Del Caribe

Ferries del Caribe oferuje przeprawy z Dominikany do Puerto Rico, a dokładnie Santo Domingo i San Juan. Założona w 2004 r. Ferries del Caribe jest najlepszym wyborem jeśli chcesz przemierzyć te 250 mil między Puerto Rico i Dominikaną

Rejsy trwają 12-godzin, a staki wypływają z Santo Domingo w niedziele, wtorki i czwartki i z San Juan wieczorem w poniedziałki, w środy i piątki. W soboty nie me rejsów. Zabawa zaczyna się wraz z wejściem na pokład Ferries del Caribe, który dostarczy Ci niesmowitych rozrywek podczas rejsu.

Statek ten zbudowany w Japoniiw 1990, może przewieźc około 1750 pasażerów i 70 samochodów. Na pokładzie znajdziesz komfortowe, przestronne i stylowe miejsca do siedzenia typu pullman oraz szeroki wybór wewnętrznych i zewnętrznych kabin. Dla tych, którzy szukają większego komfortu, idealna będzie kabina Deluxe Ocean View, która oferuje wspaniały widok na ocean i wyposażona jest w lodówke, telewizor oraz podówjne plus pojedyncze łóżko i może pomieścić do 3 pasażerów, natomiast master suite jest wyposażona w podwójne łóżko.

Jeśli chodzi o rozrywkę, na Open Deck znajdziesz dobrze zaopatrzony bar i ekrany telewizyjne. Del Mar Bar znajdziesz wspaniałą scenerię i uwodzicielską atmosferę, nie wspominając o wspaniałym barze i muzyce. Jeśli masz ochotę coś przekąsić, restauracje otwarte są od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych.

Sklep wolnocłowy oferuje różnorodne produkty, w tym pamiątki i alkohole i jest otwarty podczas rejsu.

Direct Ferries zapewnia harmonogram promow i porównanie cen, w oparciu o kryteria wyszukiwania, co pozwala na porównanie Ferries Del Caribe operatorow i taryf firm promowych w jednej kategorii. Porównaj Ferries Del Caribe harmonogramy i ceny wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu,aby uzyskać najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie Ferries Del Caribe trasy