Ferries Del Caribe
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Ferries Del Caribe

Ferries del Caribe oferuje przeprawy z Dominikany do Puerto Rico, a dokładnie Santo Domingo i San Juan. Założona w 2004 r. Ferries del Caribe jest najlepszym wyborem jeśli chcesz przemierzyć te 250 mil między Puerto Rico i Dominikaną

Rejsy trwają 12-godzin, a staki wypływają z Santo Domingo w niedziele, wtorki i czwartki i z San Juan wieczorem w poniedziałki, w środy i piątki. W soboty nie me rejsów. Zabawa zaczyna się wraz z wejściem na pokład Ferries del Caribe, który dostarczy Ci niesmowitych rozrywek podczas rejsu.

Statek ten zbudowany w Japoniiw 1990, może przewieźc około 1750 pasażerów i 70 samochodów. Na pokładzie znajdziesz komfortowe, przestronne i stylowe miejsca do siedzenia typu pullman oraz szeroki wybór wewnętrznych i zewnętrznych kabin. Dla tych, którzy szukają większego komfortu, idealna będzie kabina Deluxe Ocean View, która oferuje wspaniały widok na ocean i wyposażona jest w lodówke, telewizor oraz podówjne plus pojedyncze łóżko i może pomieścić do 3 pasażerów, natomiast master suite jest wyposażona w podwójne łóżko.

Jeśli chodzi o rozrywkę, na Open Deck znajdziesz dobrze zaopatrzony bar i ekrany telewizyjne. Del Mar Bar znajdziesz wspaniałą scenerię i uwodzicielską atmosferę, nie wspominając o wspaniałym barze i muzyce. Jeśli masz ochotę coś przekąsić, restauracje otwarte są od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych.

Sklep wolnocłowy oferuje różnorodne produkty, w tym pamiątki i alkohole i jest otwarty podczas rejsu.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Ferries Del Caribe i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Ferries Del Caribe. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Na pokładzie Ferries Del Caribe

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.