Niestety, Exuma usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Exuma

Nasza strona promow do Exuma nie jest juz dostepna, poniewaz polaczenia nie sa obecnie oferowane.

Jako najwieksza na swiecie niezalezna porownywarka promow, z ponad 2500 tras dostepnych, mozliwe jest, ze oferujemy odpowiednie polaczenie w poblizu, wiec sprawdz nasze porty, trasy lub miejsca docelowe dla dalszych informacji lub skontaktuj sie z nami w celu uzyskania porady.

Mozesz rowniez szukac alternatyw, wybierajac z menu po lewej stronie tego okna.

Promy do Exuma

O wielu miejscach mówi się teraz, że są rajem, ale Exuma, obejmująca 365 zatoczek i wysepek na Bahamach, jest naprawdę godna tego terminu.

Błogie plaże, turkusowe wody i luksusowe rozrywki czekają tam na "bogatych turystów". Na wyspach znajduje się wiele domów prywatnych oraz luksusowych ośrodków wypoczynkowych. Co więcej na wyspie kręcone były filmy „Piraci z Karaibów”, „Nigdy nie mów nigdy” oraz „Operacja piorun”.

Krystaliczne wody oceanu przyciągają nurków z całego świata. Podwodny świat jest domem dla tropikalnych ryb, żółwi morskich, kolorowych raf i najstarszych znanych macrofossils na naszej planecie.

Na żeglarzy czekają zaś dzikie plaże oraz zatoczki ukryte wzdłuż wybrzeża.

Na lądzie można dostrzec mnóstwo dzikich zwierząt, w tym imponujące legwany i flamingi, nie wspominając o uroczych świnkach zamieszkujących plażę na Big Major Cay.

Na wyspach nigdy nie będziesz się nudzić: znajdziesz tam rozległą sieć zachwycających szlaków turystycznych z historycznymi ruinami rozłożonymi po całym archipelagu jak np. Hermitage Tombs na Małej Exumie, które powstały w 1700 roku.

Park Narodowy Morii Cay obejmuje 13,440 akrów wydm, plaż, namorzyn oraz trawy morskiej, które są szczególnie istotne dla ekosystemu wysp. Warto tam pojechać i to zobaczyć.

Ponadto, piękną architekturę możesz znaleźć w George Town na Wielkiej Exumie, w tym 150-letni kościoł i uderzająco różowy budynek administracji rządowej.

Do George Town możesz dostać się nocnym promem, który odhcodzi z Nassau, stolicy Bahamów położonej na New Providence.

Przeczytaj Więcej Zwiń