COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Express Bahari

Express Bahari to indonezyjski operator promowy, który przewozi mieszkańców i turystów między kilkoma wyspami w całym kraju. Założona w 1990 roku stale powiększa swoją flotę nowoczesnych statków pasażerskich. Express Bahari ma do dyspozycji 20 nowoczesnych promów, gwarantujących szybką, bezpieczną i komfortową podróż. Oferują szeroki wybór siedzeń zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, od executive do VIP.

Ten operator promów nadal oferuje nowe trasy w Indonezji, z których najnowsze łączą wyspy Sumatra, Jawa, Belitung Islands, East Nusa Tenggara, Rote, Madura Island, Kangean Island, Bawean Island i Tidung Island. Daje to szeroki wybór rejsów do wyboru.

Codziennie odbywają się rejsy pomiędzy Aceh i Sabang, a także pomiędzy Kupang i Rote. Przejścia Palembang - Muntok, Jepara - Karimun Jawa i Kali Adem - Wyspa Tidung serwowane są 4 razy w tygodniu, a Belitung - Pangkal Pinang, Gresik - Bawean i Kalianget - Wyspa Kangean 3 razy w tygodniu. Raz w tygodniu kursuje prom między Tanjung Emas (Semarang) a Karimun Jawa.

Express Bahari angażuje się w bezpieczeństwo środowiska i zapobieganie zanieczyszczeniom morskim w swoich działaniach i ma wizję zapewnienia najlepszych usług promowych w regionie pod względem bezpieczeństwa, jakości i wygody dla swoich klientów.

Zobacz Express Bahari,ceny i rozkłady jazdy, bilety Express Bahari z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Express Bahari z alternatywnymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Express Bahari

Alternatywne firmy i trasy