Express Bahari
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Express Bahari

Express Bahari to indonezyjski operator promowy, który przewozi mieszkańców i turystów między kilkoma wyspami w całym kraju. Założona w 1990 roku stale powiększa swoją flotę nowoczesnych statków pasażerskich. Express Bahari ma do dyspozycji 20 nowoczesnych promów, gwarantujących szybką, bezpieczną i komfortową podróż. Oferują szeroki wybór siedzeń zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, od executive do VIP.

Ten operator promów nadal oferuje nowe trasy w Indonezji, z których najnowsze łączą wyspy Sumatra, Jawa, Belitung Islands, East Nusa Tenggara, Rote, Madura Island, Kangean Island, Bawean Island i Tidung Island. Daje to szeroki wybór rejsów do wyboru.

Codziennie odbywają się rejsy pomiędzy Aceh i Sabang, a także pomiędzy Kupang i Rote. Przejścia Palembang - Muntok, Jepara - Karimun Jawa i Kali Adem - Wyspa Tidung serwowane są 4 razy w tygodniu, a Belitung - Pangkal Pinang, Gresik - Bawean i Kalianget - Wyspa Kangean 3 razy w tygodniu. Raz w tygodniu kursuje prom między Tanjung Emas (Semarang) a Karimun Jawa.

Express Bahari angażuje się w bezpieczeństwo środowiska i zapobieganie zanieczyszczeniom morskim w swoich działaniach i ma wizję zapewnienia najlepszych usług promowych w regionie pod względem bezpieczeństwa, jakości i wygody dla swoich klientów.

Zobacz Express Bahari,ceny i rozkłady jazdy, bilety Express Bahari z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Express Bahari z alternatywnymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatywne firmy i trasy

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.