Niestety, Eleuthera usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Eleuthera

Nasza strona promow do Eleuthera nie jest juz dostepna, poniewaz polaczenia nie sa obecnie oferowane.

Jako najwieksza na swiecie niezalezna porownywarka promow, z ponad 2500 tras dostepnych, mozliwe jest, ze oferujemy odpowiednie polaczenie w poblizu, wiec sprawdz nasze porty, trasy lub miejsca docelowe dla dalszych informacji lub skontaktuj sie z nami w celu uzyskania porady.

Mozesz rowniez szukac alternatyw, wybierajac z menu po lewej stronie tego okna.

Promy do Eleuthera

Długa, bahamska wyspa Eleuthera leży 220 mil na wschód od wybrzeża Florydy.

Mierząca ponad 110 mil długości, natomiast tylko nieco ponad mile szeroka w niektórych obszarach, wyspa oferuje ogromne połacie pięknych, bezkonkurencyjny plaż i jest idealnym miejscem dla osób szukających słońca, samotności i relaksu.

Nic nie może się równać z dniem spędzonym na Eleuthera; istnieje kilka skomercjonalizowanych ośrodków i na szczęście nie znajdziesz tam plażowych obdchodnych sprzedawców.

Będzie mógł wybierać z wielu różnorodnych plaż a co więcej, od zachodu podziwiać Morze Karaibskie, a od wschodu- Atlantyk.

Eleuthera zawsze znajduje się w czołówce jesli chodzi o sondaże. Została uznana za "najlepszą wyspę na Karaibach" przez magazyn Travel & Leisure w 2015 roku, a różowy piasek plaży Harbour Island często plasuje się w pierwszej dziesiątce.

Długie na pół mili jaskinie Hatchet Bay w Gregory Town czekają na turystów poszukujących prawdziwych emocji. Nie zapomnij wziąć ze sobą pochodni, aby móc podziwiać fascynujące monogramy, które sięgają do 19 wieku też.

Znajdzie się też coś dla miłośników gastronomii; ananasy ELEUTHERA są uznane za najsłodsze na świecie i dadzą Ci prawdziwe orzeźwienie podczas dnia spędzonego na plaży.

Na wyspie, a dokładnie w Gregory Town, faktycznie odbywa się co roku Festiwal Ananasów, na który na prawdę warto przyjechać. Święto odbywa się w czerwcu i jes świętem wielowiekowej branży rolniczej. Oprócz tego możesz wziąć udział w traithlonie, konkursie z jedzeniem oraz posłuchać doskonałej muzyki na żywo.

Prom na wyspę odpływa z Nassau na New Providence i dopływa do Harbour Island na północnym wybrzeżu Eleuthery. Można popłynąć też do Governors Harbour na wybrzeżu zachodnim, jednak promy nie pływają tak często jak do Harbour Island.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Eleuthera - Trasy i Porty