COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Eleuthera

Długa, bahamska wyspa Eleuthera leży 220 mil na wschód od wybrzeża Florydy.

Mierząca ponad 110 mil długości, natomiast tylko nieco ponad mile szeroka w niektórych obszarach, wyspa oferuje ogromne połacie pięknych, bezkonkurencyjny plaż i jest idealnym miejscem dla osób szukających słońca, samotności i relaksu.

Nic nie może się równać z dniem spędzonym na Eleuthera; istnieje kilka skomercjonalizowanych ośrodków i na szczęście nie znajdziesz tam plażowych obdchodnych sprzedawców.

Będzie mógł wybierać z wielu różnorodnych plaż a co więcej, od zachodu podziwiać Morze Karaibskie, a od wschodu- Atlantyk.

Eleuthera zawsze znajduje się w czołówce jesli chodzi o sondaże. Została uznana za "najlepszą wyspę na Karaibach" przez magazyn Travel & Leisure w 2015 roku, a różowy piasek plaży Harbour Island często plasuje się w pierwszej dziesiątce.

Długie na pół mili jaskinie Hatchet Bay w Gregory Town czekają na turystów poszukujących prawdziwych emocji. Nie zapomnij wziąć ze sobą pochodni, aby móc podziwiać fascynujące monogramy, które sięgają do 19 wieku też.

Znajdzie się też coś dla miłośników gastronomii; ananasy ELEUTHERA są uznane za najsłodsze na świecie i dadzą Ci prawdziwe orzeźwienie podczas dnia spędzonego na plaży.

Na wyspie, a dokładnie w Gregory Town, faktycznie odbywa się co roku Festiwal Ananasów, na który na prawdę warto przyjechać. Święto odbywa się w czerwcu i jes świętem wielowiekowej branży rolniczej. Oprócz tego możesz wziąć udział w traithlonie, konkursie z jedzeniem oraz posłuchać doskonałej muzyki na żywo.

Prom na wyspę odpływa z Nassau na New Providence i dopływa do Harbour Island na północnym wybrzeżu Eleuthery. Można popłynąć też do Governors Harbour na wybrzeżu zachodnim, jednak promy nie pływają tak często jak do Harbour Island.

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

    • 4 przeprawy w tygodniu 2 godz
    • Uzyskaj cenę

Na pokładzie promów

Dowiedz się, jak to jest na pokładzie promów przed podróżą.

Przewodniki, filmy i recenzje statków

Eleuthera - Trasy i Porty