Elb Link

Elb -Link oferuje przeprawy promowe rzeką Elb między miastami Cuxhaven i Brunsbuttel w północnych Niemczech, położonymi na zachodnim brzegu Kanału Kilońskiego, który jest najbardziej ruchliwą sztuczną drogą wodną na świecie.

Elb link powstała w 2015 roku i jako niedawno utworzona firma oferuje innowacyjne i nowoczesne usługi. Spółka może pochalić się wspaniałą flotą, której statki wykonują codzienne kursy. Głównym celem firmy było stworzenie nowych połączeń transportowych między Dolną Saksonią i Szlezwikiem -Holsztyn, tak aby można było przeprawić tą trasą również samochody osobowe i przyczepy kempingowe. Oznacza to, że możesz teraz podróżować z popularnej nadmorskiej miejscowości Cuxhaven do Brunsbuttel w ciągu zaledwie 80 minut, co wcześniej zajmowało o wiele więcej czasu.

Podczas rejsu z Elb -Link możesz wyjść na przestronny zewnętrzny pokład i cieszyć się wspaniałymi wdokami na morze, zrelaksować się w kawiarni oraz zjeść obiad w restauracji najwyższej jakości.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Elb Link rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Elb Link bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Elb Link z innymi firmami promowymi.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Elb Link trasy i porty

Kliknij aby zobaczyć mapę

Wszystkie Elb Link trasy