Dielette
Guernsey
Promy do Guernsey
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Dielette Guernsey

Dielette Guernsey polaczenie laczy Francja z Guernsey. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Manche Iles Express. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 20 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Dielette Guernsey zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja do Guernsey.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Dielette do Guernsey?

Czas przeprawy promowej z Dielette do Guernsey wynosi około 1h 20m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Dielette do Guernsey i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Dielette do Guernsey?

Cena promu z Dielette do Guernsey może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Dielette do Guernsey wynosi 172 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Dielette a Guernsey?

Jest 1 operator promowy dla Dielette do Guernsey i jest to
  • Manche Iles Express

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Dielette do Guernsey?

Zarezerwuj promy z Dielette do Guernsey poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Dielette do Guernsey?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Dielette do Guernsey z
  • Manche Iles Express

Czy można zabrać samochód na prom z Dielette do Guernsey?

Nie, tylko pasażerowie piesi mogą podróżować na promie.

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Dielette do Guernsey?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Guernsey od Dielette?

Odległość pomiędzy Dielette a Guernsey wynosi około 40 mil morskich.

Dielette - Przewodnik

Port Dielette znajduje sie w nadmorskiej miejscowosci Flamanville w Normandii w polnocno-zachodniej Francji. Port jest oddalony o okolo 75km od Saint-Lo i 315km od Paryza. Dialette jest uroczym portem zeglarskim i brama do Normandii dla wielu pasazerwo Guernsey i Alderney, w ten maly i malowniczy port ma kilka przyjaznych hoteli i restauracji. Prom zostal zbudowany w sennym Normandzkim kraju rolniczym - krainie cydru, calvados i Camembert.

Gorna Normandia (Haute-Normandie) sklada sie z francuskich departamentow Seine-Maritime i Eure i Dolna Normandia (Basse-Normandie) z wydzialow Orne, Calvados i Manche. Wczesniejsza prowincja Normandii sklada sie z Gornej i Dolnej Normandii, jak i z malych prowincji. Nazwa pochodzi od najazdu terytorium przez Wikingów ("ludzie polnocy") z 9. wieku, i potwierdzone przez traktat w 10 wieku. Przez poltora wieku normanskiej Anglii w 1066, Normandia i Anglia byly polaczone normanskimi i frankonskimi wladzami.

Latem prom pasazerski operuje z Dialette do Alderney i Guernsey z Manche Iles Express.


Guernsey - Przewodnik

Wyspa Guernsey znajduje się w kanale La Manche i jest jedną z Wysp Normandzkich. Położony około 50 km na zachód od francuskiego wybrzeża Normandii, wyspa jest posiadanie Korony Brytyjskiej. Dla większości użytkowników, wybrzeże wyspy jest jej największym remis. Są bardzo różne zatoczki 27 do wyboru - niektóre z długimi i popularnych odcinkach piasku, inni z ukrytych zatoczek, które rzadko przyciągają turystów.Piękne południowe wybrzeże jest pokryte pięknymi klifami i najlepiej zwiedzać pieszo.

St Peter Port Port jest jednym z najładniejszych w Europie i stanowi idealne tło po przybyciu drogą morską. Promy do Guernsey Krzyż z portów na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii i trwać zaledwie trzy godziny. Tradycyjne promy działać w każdych warunkach pogodowych, a wszystko przez cały rok, z Portsmouth. Podróżowanie do i od St Malo we Francji promem trwa nieco ponad dwie godziny. Istnieją również sezonowe promy do iz wybrzeżu Normandii we Francji. Jako pasażer stopy, lub jeśli podróżujesz z samochodu, motocykla czy roweru, prom dostarczy Ci prosto w sercu stolicy wispy.


Dielette do Guernsey Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 10/06/2024 a 16.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Manche Iles Express 09:05 10:25 1 godzina 20 minuty czw.
Manche Iles Express 09:40 11:00 1 godzina 20 minuty pt.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.