COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dielette - Guernsey jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja do Guernsey.

Przewoźnicy Promowi - Dielette - Guernsey

    • 3 Sailings Weekly 1 hour 20 min
    • Get price

Prom Dielette do Guernsey

Dielette Guernsey polaczenie laczy Francja z Guernsey. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Manche Iles Express. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 20 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Dielette Guernsey zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dielette - Przewodnik

Port Dielette znajduje sie w nadmorskiej miejscowosci Flamanville w Normandii w polnocno-zachodniej Francji. Port jest oddalony o okolo 75km od Saint-Lo i 315km od Paryza. Dialette jest uroczym portem zeglarskim i brama do Normandii dla wielu pasazerwo Guernsey i Alderney, w ten maly i malowniczy port ma kilka przyjaznych hoteli i restauracji. Prom zostal zbudowany w sennym Normandzkim kraju rolniczym - krainie cydru, calvados i Camembert.

Gorna Normandia (Haute-Normandie) sklada sie z francuskich departamentow Seine-Maritime i Eure i Dolna Normandia (Basse-Normandie) z wydzialow Orne, Calvados i Manche. Wczesniejsza prowincja Normandii sklada sie z Gornej i Dolnej Normandii, jak i z malych prowincji. Nazwa pochodzi od najazdu terytorium przez Wikingów ("ludzie polnocy") z 9. wieku, i potwierdzone przez traktat w 10 wieku. Przez poltora wieku normanskiej Anglii w 1066, Normandia i Anglia byly polaczone normanskimi i frankonskimi wladzami.

Latem prom pasazerski operuje z Dialette do Alderney i Guernsey z Manche Iles Express.


Guernsey - Przewodnik

Wyspa Guernsey znajduje się w kanale La Manche i jest jedną z Wysp Normandzkich. Położony około 50 km na zachód od francuskiego wybrzeża Normandii, wyspa jest posiadanie Korony Brytyjskiej. Dla większości użytkowników, wybrzeże wyspy jest jej największym remis. Są bardzo różne zatoczki 27 do wyboru - niektóre z długimi i popularnych odcinkach piasku, inni z ukrytych zatoczek, które rzadko przyciągają turystów.Piękne południowe wybrzeże jest pokryte pięknymi klifami i najlepiej zwiedzać pieszo.

St Peter Port Port jest jednym z najładniejszych w Europie i stanowi idealne tło po przybyciu drogą morską. Promy do Guernsey Krzyż z portów na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii i trwać zaledwie trzy godziny. Tradycyjne promy działać w każdych warunkach pogodowych, a wszystko przez cały rok, z Portsmouth. Podróżowanie do i od St Malo we Francji promem trwa nieco ponad dwie godziny. Istnieją również sezonowe promy do iz wybrzeżu Normandii we Francji. Jako pasażer stopy, lub jeśli podróżujesz z samochodu, motocykla czy roweru, prom dostarczy Ci prosto w sercu stolicy wispy.