COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

DBS Cruise Ferry

DBS Cruise Ferry oferuje połączenia w obrębie Morza Japońskiego, znanego również jako "Morze Wschodnie" , pomiędzy Władywostokiem w Rosji, Donghae w Korei Południowej i Sakaiminato w Japonii.

Założona w roku 2009, DBS Cruise Ferry stawia na pierwszym miejscu zadowolenie swoich klientów dlatego też stara się zapewnić usługi na jak najwyższym poziomie. Na pokładzie ich statków znajdziesz przyjazny, dobrze wykwalifikowany personel, który służy pomocą w każdej sytuacji.

Ich prom o nazwie " Eastern Sen " mierzy 140 metrów długości, osiąga maksymalną prędkość 22 węzłów i może pomieścić do 500 osób i 66 pojazdów. Na pokładzie statku znajdziesz zarówno luksusowe jak i ekonomiczne kabiny, a także doskonałe restauracje, wiele sklepów, dyskotekę i saunę.

Z directferries.pl można znaleźć DBS Cruise Ferry rozkłady jazdy, taryfy i zakupic DBS Cruise Ferry bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac DBS Cruise Ferry z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy DBS Cruise Ferry