DBS Cruise Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

DBS Cruise Ferry

DBS Cruise Ferry oferuje połączenia w obrębie Morza Japońskiego, znanego również jako "Morze Wschodnie" , pomiędzy Władywostokiem w Rosji, Donghae w Korei Południowej i Sakaiminato w Japonii.

Założona w roku 2009, DBS Cruise Ferry stawia na pierwszym miejscu zadowolenie swoich klientów dlatego też stara się zapewnić usługi na jak najwyższym poziomie. Na pokładzie ich statków znajdziesz przyjazny, dobrze wykwalifikowany personel, który służy pomocą w każdej sytuacji.

Ich prom o nazwie " Eastern Sen " mierzy 140 metrów długości, osiąga maksymalną prędkość 22 węzłów i może pomieścić do 500 osób i 66 pojazdów. Na pokładzie statku znajdziesz zarówno luksusowe jak i ekonomiczne kabiny, a także doskonałe restauracje, wiele sklepów, dyskotekę i saunę.

Z directferries.pl można znaleźć DBS Cruise Ferry rozkłady jazdy, taryfy i zakupic DBS Cruise Ferry bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac DBS Cruise Ferry z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie DBS Cruise Ferry

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.