CTM Deher
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

CTM Deher

CTM Deher obsługuje przeprawy promowe w Antylach Francuskich łącząc Wyspy Gwadelupa Basse Terre i Terre-de-Haut na południowym Morzu Karaibskim.

CTM (Compagnie de Transport Maritime) Deher to firma rodzinna zalozona w latach siedemdziesiatych przez Adolphe Deher w celu poprawy dostepu do Les Saintes dla mieszkancow, jak i turystow.

Firma posiada dwa szybkie promy na wycieczke siedem mil pomiędzy portami w Trois Rivieres i Les Saintes zabierajac w podroz okolo pietnastu minutowa i dziala dwa razy dziennie, w kazdym kierunku, w porannych i popoludniowych wycieczkach.

Promy spolki zostaly specjalnie przystosowane do obslugi wyspy. Antoinette ma okolo 33 metrow dlugosci i moze przewozic do 200 pasazerow, 70 w glownym salonie i 130 na slonecznym tarasie. Prom jest klimatyzowany i wyposazony w bar na pokladzie.Wiekszy prom Miss Guadeloupe ma okolo 35 metrow dlugosci i moze pomiescic do 300 pasazerow w tym okolo 201 znajdujacych sie w glownym klimatyzowanym salonie, a kolejne 99 na slonecznym tarasie. Bar i przekaski dostepne sa w czasie podrozy.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj CTM Deher harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

CTM Deher routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.