COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Crown Fast Cruise

Wokół Bali działa wiele firm promowych, jednak niewiele oferuje przeprawy z ekskluzywnych kurortów w Sanur do rzadko odwiedzanej wyspy Nusa Penida, położonej na południowy wschód od Bali. Crown Fast Cruise zapewnia niezawodne i efektywne rejsy na tej trasie, dzięki czemu stał się jednym z najpopularniejszych operatorów w Indonezji.

Rejs przez Cieśninę Badung z Sanur do Nusa Penida trwa zaledwie 30 minut, więc na pokładzie znajdziesz jedynie podstawowe udogodnienia. Jednak przy tak spektakularnych widokach, nie musisz szukać dodatkowych rozrywek, możesz po prostu podziwiać piękne krajobrazy. Załoga statku jest przyjazna, a podczas rejsu możesz skorzystać z bezpłatnych napojów.

Statki mogą przewieźć do 70 pasażerów, a na pokładzie znajduje się 80 kamizelek ratunkowych, trzy gaśnice i dwie tratwy ratunkowe, aby zapewnić pasażerom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Każdy pasażer jest również asekurowany przy wejsciu na pokład. Firma zapewnia transport z oraz do miejsca zakwaterowania gości.

Z directferries.pl można znaleźć Crown Fast Cruise rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Crown Fast Cruise bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Crown Fast Cruise z innymi firmami promowymi.

Crown Fast Cruise - trasy i porty

Na pokładzie Crown Fast Cruise

Wszystkie trasy Crown Fast Cruise