Crown Fast Cruise
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Crown Fast Cruise

Wokół Bali działa wiele firm promowych, jednak niewiele oferuje przeprawy z ekskluzywnych kurortów w Sanur do rzadko odwiedzanej wyspy Nusa Penida, położonej na południowy wschód od Bali. Crown Fast Cruise zapewnia niezawodne i efektywne rejsy na tej trasie, dzięki czemu stał się jednym z najpopularniejszych operatorów w Indonezji.

Rejs przez Cieśninę Badung z Sanur do Nusa Penida trwa zaledwie 30 minut, więc na pokładzie znajdziesz jedynie podstawowe udogodnienia. Jednak przy tak spektakularnych widokach, nie musisz szukać dodatkowych rozrywek, możesz po prostu podziwiać piękne krajobrazy. Załoga statku jest przyjazna, a podczas rejsu możesz skorzystać z bezpłatnych napojów.

Statki mogą przewieźć do 70 pasażerów, a na pokładzie znajduje się 80 kamizelek ratunkowych, trzy gaśnice i dwie tratwy ratunkowe, aby zapewnić pasażerom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Każdy pasażer jest również asekurowany przy wejsciu na pokład. Firma zapewnia transport z oraz do miejsca zakwaterowania gości.

Z directferries.pl można znaleźć Crown Fast Cruise rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Crown Fast Cruise bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Crown Fast Cruise z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie Crown Fast Cruise

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.