Cotai Water Jet
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Cotai Water Jet

Cotai Water Jet oferuje szybki prom pasażerski pływający między Hongkong i Makau.

Cotai Water Jet zapewnia bezposrednie rejsy miedzy portami w Makau, Taipa,Hong Kong, Kowloon i Skypier w Hongkongu.

Z srednio ponad osiemdziesiat przeplywow dziennie, flota Cotai Water Jet niestandardowych wykonane z czternastu katamarany moge przewozic okolo czterystu pasazeroww i sa w stanie osiągnac predkosc do czterdziestu dwoch wezlow.

Na pokladzie znajdziesz wybor trzech klasach kabinowych, idealnie wyceniony na kazdy gust i kieszen. Standardowa kabina klasy Cotai pozwala się zrelaksowac i cieszyc się podroz w komfortowych warunkach. Przekaski i napoje mozna kupic na pokladzie.

Cotai pierwsza kabina znajduje sie na gornym poziomie statku i oferuje wspanialy widok na krajobraz w ukladzie siedzenia stol tworzac atmosfere, odpowiednie dla biznesu lub rozrywki. Bezplatne przekaski,napoje i pierwszenstwo sa wliczone w cene biletu.

Cotai VIP kabiny to prywatny pokoj dla tych, ktorzy wymagają zwiekszonej prywatnosci, luksus i bezkonkurencyjne usługi pokladzie. Kabiny VIP sa do osmiu pasazerów i zapewniaja bezplatne zywnosci i napoje.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Cotai Water Jet rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Cotai Water Jet bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Cotai Water Jet z innymi firmami promowymi.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.