Conocemos Navegando
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Conocemos Navegando

Conocemos Navegando oferuje połączenia wzdłuż archipelagu San Andrés i Providencia, położonego na wschód od wybrzeża Nikaragui, oraz jednodniowe wycieczki na wyspę Cayo Bolivar.

Firma na początku była prywatnym przedsiębiorstwem, ale szybko rozszerzyłą swoją działalność stając się popularnym przewoźnkiem promowym w tamtym regionie. Pierwszy katamaran floty został zbudowany w 2009 roku i do dzisiaj zapewnia doskonałą obsługę pasażerską.

Flota Conocemos Navegando składa się z dwóch katamaranów najwyższej jakości o nazwie " El Sensation " i " El Splendor " , które oferują zarówno bezpieczną, szybką jak i przyjemną podróż. Na pokładzie statków znajdziesz w pełni klimatyzowaną strefę miejsc siedzących, różnorodne udogodnienia, a także będziesz mógł cieszyć się niepowtarzalnymi widokami na archipelag.

Podróżując w tamte rejony będziesz mieć również okazje podziwiać barwne życie morskie oraz trzecią najdłuższą rafę koralową na świecie, której długość to około 32 kilometry.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Conocemos Navegando i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Conocemos Navegando. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Na pokładzie Conocemos Navegando

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.