COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Conocemos Navegando

Conocemos Navegando oferuje połączenia wzdłuż archipelagu San Andrés i Providencia, położonego na wschód od wybrzeża Nikaragui, oraz jednodniowe wycieczki na wyspę Cayo Bolivar.

Firma na początku była prywatnym przedsiębiorstwem, ale szybko rozszerzyłą swoją działalność stając się popularnym przewoźnkiem promowym w tamtym regionie. Pierwszy katamaran floty został zbudowany w 2009 roku i do dzisiaj zapewnia doskonałą obsługę pasażerską.

Flota Conocemos Navegando składa się z dwóch katamaranów najwyższej jakości o nazwie " El Sensation " i " El Splendor " , które oferują zarówno bezpieczną, szybką jak i przyjemną podróż. Na pokładzie statków znajdziesz w pełni klimatyzowaną strefę miejsc siedzących, różnorodne udogodnienia, a także będziesz mógł cieszyć się niepowtarzalnymi widokami na archipelag.

Podróżując w tamte rejony będziesz mieć również okazje podziwiać barwne życie morskie oraz trzecią najdłuższą rafę koralową na świecie, której długość to około 32 kilometry.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Conocemos Navegando i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Conocemos Navegando. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Na pokładzie Conocemos Navegando

Wszystkie trasy Conocemos Navegando