COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Colonia Express

Colonia Express jest przewoźnikiem oferującym rejsy wzdłuż Rio de La Plata w Ameryce Południowej, łącząc argentyńską stolicę Buenos Aires z urugwajskim miastem Colonia del Sacramento.

Oferująca bezpieczne, wysokiej jakości usługi promowe w przystępnej cenie, Colonia Express to doksonały wybór jeśli chcesz przeprawić się między tymi krajami w sposób niskobudżetowy.

Ich flota składa się z dwóch nowoczesnych, szybkich katamaranów zwanych " Buenos Aires Ekspress " i " Colonia Express", które mogą przewieźć dużą ilość pasażerów. Każdy statek jest w pełni wyposażony w najnowsze technologie bezpieczeństwa jak również szereg udogodnień, w tym samoobsługowe kawiarnie, sklepy, telewizory LCD i wygodne fotele.

Oprócz przepraw promowych, Colonia Express oferuje transport autobusowy między miastami Montevideo, Punta del Este i innych miejscowościami w Urugwaju , dzięki czemu z łatwością możesz podróżować po całym kraju.

Z directferries.pl można znaleźć Colonia Express rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Colonia Express bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Colonia Express z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Colonia Express

Colonia Express opinie klientów

  • "I recommend"

    Everything ok.

    Przeczytaj Więcej Zwiń