Colonia Express
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Colonia Express

Colonia Express jest przewoźnikiem oferującym rejsy wzdłuż Rio de La Plata w Ameryce Południowej, łącząc argentyńską stolicę Buenos Aires z urugwajskim miastem Colonia del Sacramento.

Oferująca bezpieczne, wysokiej jakości usługi promowe w przystępnej cenie, Colonia Express to doksonały wybór jeśli chcesz przeprawić się między tymi krajami w sposób niskobudżetowy.

Ich flota składa się z dwóch nowoczesnych, szybkich katamaranów zwanych " Buenos Aires Ekspress " i " Colonia Express", które mogą przewieźć dużą ilość pasażerów. Każdy statek jest w pełni wyposażony w najnowsze technologie bezpieczeństwa jak również szereg udogodnień, w tym samoobsługowe kawiarnie, sklepy, telewizory LCD i wygodne fotele.

Oprócz przepraw promowych, Colonia Express oferuje transport autobusowy między miastami Montevideo, Punta del Este i innych miejscowościami w Urugwaju , dzięki czemu z łatwością możesz podróżować po całym kraju.

Z directferries.pl można znaleźć Colonia Express rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Colonia Express bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Colonia Express z innymi firmami promowymi.

Colonia Express routes and ports

Colonia Express opinie klientów

  • "I recommend"

    Everything ok.

    Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.