Clipper Vacations
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Clipper Vacations

Clipper Vacations świadczy codzienne przeprawy promowe Victoria Clipper z Seattle i Victoria, jak również działa sezonowo między Seattle i Friday Harbor na wyspie San Juan.

Clipper Vacations ze skrzyżowaniem Seattle Victoria przedostanie Was między stanami Waszyngton i Kolumbia Brytyjskia, w komforcie i stylu na pokładzie jednego z promów pasażerskich Victoria Clipper. Trzy godzinna trasa przeplywa przez Puget Sound, do Cieśniny Juana de Fuca w drodze do Victoria Inner Harbour, znajdujaca się w samym centrum Victorii.

Do przeprawy promowej między Seattle i portu San Juan Wyspie Friday Harbor będziesz na pokładzie promu Victoria Clipper na Pier 69 w centrum Seattle przed wyruszeniem do trzech i pół godziny malowniczej podróży poprzez Deception Pass do Friday Harbor! Usługa ta na ogół działa od maja do września.

Na pokładzie promów znajdziesz wygodne fotele z duzym miejscem na nogi, więc mozesz sie wyciagnac i odpocząć. Możesz skorzystac z posiłkow z koszyka lub napój orzeźwiający serwowany tuż do Twojego siedzenia lub, jeśli chcesz rozprostować nogi, udaj sie na pokład i obserwuj wspaniałe widoki.

Z directferries.pl można znaleźć Clipper Vacations rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Clipper Vacations bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Clipper Vacations z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie Clipper Vacations

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.