COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Clipper Vacations

Clipper Vacations świadczy codzienne przeprawy promowe Victoria Clipper z Seattle i Victoria, jak również działa sezonowo między Seattle i Friday Harbor na wyspie San Juan.

Clipper Vacations ze skrzyżowaniem Seattle Victoria przedostanie Was między stanami Waszyngton i Kolumbia Brytyjskia, w komforcie i stylu na pokładzie jednego z promów pasażerskich Victoria Clipper. Trzy godzinna trasa przeplywa przez Puget Sound, do Cieśniny Juana de Fuca w drodze do Victoria Inner Harbour, znajdujaca się w samym centrum Victorii.

Do przeprawy promowej między Seattle i portu San Juan Wyspie Friday Harbor będziesz na pokładzie promu Victoria Clipper na Pier 69 w centrum Seattle przed wyruszeniem do trzech i pół godziny malowniczej podróży poprzez Deception Pass do Friday Harbor! Usługa ta na ogół działa od maja do września.

Na pokładzie promów znajdziesz wygodne fotele z duzym miejscem na nogi, więc mozesz sie wyciagnac i odpocząć. Możesz skorzystac z posiłkow z koszyka lub napój orzeźwiający serwowany tuż do Twojego siedzenia lub, jeśli chcesz rozprostować nogi, udaj sie na pokład i obserwuj wspaniałe widoki.

Z directferries.pl można znaleźć Clipper Vacations rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Clipper Vacations bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Clipper Vacations z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie Clipper Vacations