COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Civitanova Marche - Stari Grad jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Włochy do Wyspa Hvar.

Przewoźnicy Promowi - Civitanova Marche - Stari Grad

Prom Civitanova Marche do Stari Grad

Na Direct Ferries mozesz porownac promy z Włochy do Wyspa Hvar na polaczeniu Civitanova Marche Stari Grad w naszej szybkiej i latwej wyszukiwarce cenowej.

Zdobadz aktualny harmonogram i ceny biletow Civitanova Marche Stari Grad dla wszystkich armatorow oraz porownaj zanim wybierzesz idealna opcje dla swojego polaczenia.

Wybierz Civitanova Marche Stari Grad badz alternatywnie prom do Wyspa Hvar z naszej Wyszukiwarka i odkryj jak latwo mozna zarezerwowac bilet promowy.

Stari Grad - Przewodnik

Stari Grad służy jako popularny wjazd do Parku Narodowego Paklenica i leży około 45 kilometrów na północny-wschód od Zadaru, jest niecałą godzinę drogi do Rijeki. Stari Grad to miasto położone w północnej części wyspy Hvar w Dalmacji w Chorwacji i znajduje się na końcu długiej zatoki chronionej i jest uważana za jedną z najstarszych miast w Europie. Autobusy, aby łatwo dotrzeć do Miastu, zatrzymując się w centrum miasta, a także na zewnątrz hotelu Alan na dr Franje Tudmana. Wiele osób przyjeżdża do Stari Grad, aby skorzystać z tamtejszych obozów bogate stron, zwłaszcza, że w sąsiedztwie parku narodowego nie zezwala na kemping.

Spacer po centrum miasta Stari Grad, wzdłuż wąskich uliczek i przez małe kwadraty, wywołuje poczucie przeszłości.Najwybitniejszym budynek w Stari Grad jest Tvrdalj, duże i dobrze zachowany zamek obronny należących niegdyś do znanego chorwackiego poety, Petar Hektorović. Zwróć uwagę na łacinę i chorwackie napisy w ścianach i posąg Petar Hektorović przed zamkiem.

Z miejskiego portu, usługi promowe działa do Pescara, Ankona, Rijeka, Korcula, Dubrovnik i Mljet.