Catalina Flyer
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Catalina Flyer

Catalina Flyer jest amerykańskim operatorem promowym, który dostarcza promy w obie strony z Newport Beach na wyspę Catalina przez cały rok. Położony w niewielkiej odległości od centrum Los Angeles, Catalina Flyer jest w usługach transportowych od 1988 roku, oferując częste rejsy każdego dnia z Newport Beach do Avalon.

Catalina Flyer jest promem typu katamaran zdolnym do przewozu do 600 pasażerów w jednej podróży. Zazwyczaj zajmuje około 75 minut, aby ukończyć podróż w obie strony, co czyni go szybką i łatwą trasą promową. Co więcej, pasażerowie mogą kupić napoje i przekąski w barze z przekąskami na pokładzie. Jest również dostępny pokład słoneczny, więc pasażerowie mogą podziwiać spektakularne widoki na wybrzeże po drodze. Prosimy pamiętać, że należy przybyć godzinę przed planowanym czasem wypłynięcia.

Z directferries.pl można znaleźć Catalina Flyer rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Catalina Flyer bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Catalina Flyer z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.