Cataferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Cataferry

Cataferry to usługa transportu pasażerskiego, która zapewnia regularne promy z kontynentalnej części Malezji na wyspę Tioman, odpływając z wielu miejsc, w tym Kampung Tekek, Kampung Paya, Kampung Genting, Kampung Air Batang, Kampung Salang, Kampung Juara, Kampung Mukut, Tanjung Gemok i Mersing.

Cataferry posiada statki zdolne do przewozu do 177 pasażerów w jednej podróży, z wygodnymi siedzeniami dostępnymi na głównym pokładzie i pokładzie premium. Na pokładzie słonecznym dostępne są również ławki. Pasażerowie mogą korzystać z wielu udogodnień na pokładzie, w tym baru z przekąskami, rozrywki telewizyjnej, schowków na bagaż, toalet, klimatyzacji i WiFi.

Wszystkie statki są wyposażone w najnowszą technologię, od wodoszczelnych grodzi, aby wytrzymać trudne warunki pogodowe i system pomp zęzowych w mało prawdopodobnym przypadku awarii.

Directferries.pl pozwala na porównanie Cataferry rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.