Caribbean Sprinter
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Caribbean Sprinter

Caribbean Sprinter, formalnie znany jako Ocean Ferry Belize, jest wiodącym karaibskim operatorem, który dostarcza regularne promy z Belize City, San Pedro i Caye Caulker. Oferują oni najszybsze usługi w regionie, oszczędzając pasażerom około godziny na rejsie w obie strony z Belize City do San Pedro.

Promy Caribbean Sprinter są w stanie przewieźć od 60 do 110 pasażerów w jednej podróży. Każdy statek jest wyposażony w co najmniej dwa silniki dla optymalnej prędkości i są specjalnie zaprojektowane z kadłubami w kształcie litery V, aby zapewnić najbardziej płynną podróż niezależnie od warunków pogodowych. Są one również obsługiwane przez doświadczony zespół, który zadba o każdą Twoją potrzebę podczas całego rejsu.

Pasażerowie proszeni są o przybycie co najmniej godzinę przed planowanym wypłynięciem, aby zapewnić czas na odprawę.

Z directferries.pl można znaleźć Caribbean Sprinter rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Caribbean Sprinter bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Caribbean Sprinter z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.