COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Cape May-Lewes Ferry

Jak sugeruje nazwa tego operatora, promy te kursują w Delaware Bay między Cape May, New Jersey i Lewes, Delaware. Przeprawa trwa 85 minut i pozwala podziwiać malownicze porty, zabytkowe latarnie morskie, majestatyczne rodzime ptaki morskie, a nawet może być w stanie dostrzec kilka wielorybów i delfinów na trasie.

Codziennie od kwietnia do października odbywają się codzienne loty z co najmniej czterema przejazdami, ale aż 12 w dni szczytu. Flota obsługuje samochody, autobusy, pojazdy kempingowe i możesz nawet zabrać ze sobą swoje zwierzęta w podróż do Delaware Bay.

Wewnątrz statku znajdziesz wiele miejsc siedzących ze stołami, ławkami i leżakami do wyboru. Na zewnątrz masz wybór siedzeń typu Adirondack, a także więcej stolików w górnym barze Lido.

Directferries.pl pozwala na porównanie Cape May-Lewes Ferry rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Cape May-Lewes Ferry - trasy i porty

Kliknij aby zobaczyć mapę

Wszystkie trasy Cape May-Lewes Ferry