Cape May-Lewes Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Cape May-Lewes Ferry

Jak sugeruje nazwa tego operatora, promy te kursują w Delaware Bay między Cape May, New Jersey i Lewes, Delaware. Przeprawa trwa 85 minut i pozwala podziwiać malownicze porty, zabytkowe latarnie morskie, majestatyczne rodzime ptaki morskie, a nawet może być w stanie dostrzec kilka wielorybów i delfinów na trasie.

Codziennie od kwietnia do października odbywają się codzienne loty z co najmniej czterema przejazdami, ale aż 12 w dni szczytu. Flota obsługuje samochody, autobusy, pojazdy kempingowe i możesz nawet zabrać ze sobą swoje zwierzęta w podróż do Delaware Bay.

Wewnątrz statku znajdziesz wiele miejsc siedzących ze stołami, ławkami i leżakami do wyboru. Na zewnątrz masz wybór siedzeń typu Adirondack, a także więcej stolików w górnym barze Lido.

Directferries.pl pozwala na porównanie Cape May-Lewes Ferry rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.