COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Cairnryan - Larne jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Cairnryan do Larne - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szkocja do Północna Irlandia.

Przewoźnicy Promowi - Cairnryan - Larne

  • 6 Sailings Daily 2 hr
  • Get price

Opinie na temat Prom Cairnryan - Larne

 • "Zadowolenie z przeprawy"

  Wszystko fajnie

  'European Causeway' travelled on European Causeway

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "polecam"

  Szybko, punktualnie i przyjemnie

  'European Highlander' travelled on European Highlander

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Podroz promem"

  Goraco polecam podroz, mila obsluga, wszystko na medal

  'European Highlander' travelled on European Highlander

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "100% satysfakcji"

  Gorąco polecam tego przewoźnika ;)

  'European Causeway' travelled on European Causeway

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Cairnryan do Larne

Cairnryan Larne polaczenie laczy Szkocja z Północna Irlandia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, P&O Irish Sea. Polaczenie odbywa sie do 42 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Cairnryan Larne zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Cairnryan - Przewodnik

Cairnryan jest niewielka szkocka wsia, polozona jest w Dumfries i Galloway w Szkocji. Miejscowosc lezy na wschodnim brzegu jeziora Loch Ryan. Wies jest wazna dla historii morskiej, z uslug promowych laczacych Szkocje i Irlandie Polnocna. Wies zostala zalozona w 1701 roku przez pracownikow na Lochryan Estate w ktorym znajduje sie park jeleni i gry w kule.

Glowne wyposazenie miejscowosci to: Lochryan Hotel, Bed&Breakfast, pensjonaty, kempingi dla karawanow, sklepik i restauracja.

Wies posiada dwa terminale promowe laczace Szkocje z Irlandia Polnocna. Pierwszy zostaa otwarty w 1973 roku, poczatkowo obslugiwany przez Townsend Thoresen, a teraz przez P&O Ferries, laczy Szkocje z portem w Larne. Drugi, w Old House, jest obslugiwany przez Stena Line, laczac z portem w Belfascie.


Larne - Przewodnik

Miasto i port morski znajduje się w Larne County Antrim w Irlandii Północnej. Larne znajduje się na zachodniej stronie wąskim wlotem łączącej Larne Lough do morza. Po wschodniej stronie wlotu jest półwysep, zwany Islandmagee. Na zachód od Larne jest starożytny formacja wulkaniczna od Antrim Plateau, z jego Glaciated doliny malowniczo zamiatanie w dół do morza na północ od Larne w tak zwanych wąwozów Antrim.

Wybrzeże wokół Larne jest zamieszkana przez tysiące lat, i to uważa się, że był jednym z pierwszych obszarów zamieszkałych w Irlandii, z tych wczesnych społeczności ludzkich wierzyli, że przybył ze Szkocji przez Kanał Północny. W 13 wieku szkocko-irlandzkiej rodziny zbudowali Olderfleet Zamek Bissett na Curran Point. W 1315 Edward Bruce Szkocji (brat Robert Bruce, król Szkocji) wylądował w Larne z jego 6000 silnej armii w drodze na podbój Irlandii, gdzie Olderfleet zamek o znaczeniu strategicznym. Edward zobaczył Irlandię jako innego frontu w trwającej wojnie przeciwko Norman Anglii.

Promy pływają od portu do Cairnryan i Ayr w Szkocji.