Brindisi do Patras Prom

Brindisi Patras polaczenie laczy Wlochy z Grecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Grimaldi Lines. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 16 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Brindisi Patras zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Brindisi do Patras Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy do Grecji.

Brindisi - Patras Armatorzy Promowi

  • Grimaldi Lines
    • 4 przeprawy w tygodniu 16 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Brindisi Patras

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Brindisi Patras to samochod + 2 pasazerów.

Brindisi Przewodnik

Brindisi to miasto polozone w regionie Apulia we Wloszech na wloskim wybrzezu Adriatyku. Port miasta odgrywa wazna role w handlu w regionie z Grecji i na Bliskim Wschodzie. Port jest naturalnym portem, ktory wnika gleboko w wybrzezu Adriatyku. Miasto zachowuje wazne znaleziska archeologiczne, zwlaszcza na polnocnym wybrzezu, gdzie znajduje sie wiele duzych wydm i plaze. Agroturystyka odgrywa wazna role z wina (wino Appia) lub oliwy z oliwek (oleju Collina di Brindisi). Wakacje w Brindisi, pozostaja jednak w duzym stopniu zalezne od turystow wloskich (74%, w porownaniu z 26% popytu zagranicznego) i jest bardzo sezonowe.

Przejazdy z Brindisi do Kefalonia sa obslugiwane przez Maritime My Way Ferries. SNAV Aliscafi swiadczy uslugi z Brindisi do Paxi i Korfu w Grecji wraz z Fragline, Blue Star Ferries i Hellenic Mediterranean Lines, ktore obsluguja rowniez uslugi na Korfu. Liczne firmy promowe laczenia Brindisi z Igoumenitsa (Grecja) i grecka wyspa Zante mozna dojechać z Hellenic Med. Lines. Adriatica di Navigazione i Hellenic Mediterranean Lines uruchomily rejsy do Patras.

Patras Przewodnik

Greckie miasto Patras znajduje się około 215 km na zachód od Aten i jest stolica regionu zachodniej Grecji, w północnej części Peloponezu. Odwiedzający miasto powinni rozpocząć poszukiwania od Aghiou Nikolaou, najbardziej znanej ulicy w mieście. Tam, 192 kroki doprowadzą do Starego Miasta. Spacer po brukowanych uliczkach ujawni wielkie kolorowymi neoklasycystyczny rezydencjach, które służą jako przypomnienie wspaniałej przeszłości miasta. Następnie wizyta miasta średniowieczny zamek, zbudowali w drugiej połowie 6 wieku naszej ery na ruinach starożytnego Akropolu. Jej ściany otaczają powierzchnię około 22 m kwZamek składa się z trójkątnym związku zewnętrznej wzmocnionej z wież i murów obronnych. Przejść obok pozostałych budynków i zapierające dech w piersiach widoki na miasto.

Istnieje kilka miejsc w okolicy Patras, ktory honoruje słynnego greckiego poete Kostis Palamas..